Jump to content

Лек проблем с паленето на студено 1.9 131


Blasteraudi

Recommended Posts

Здравейте колеги. Сутрин при около нулата колата ми има едно такова неприятно замисляне дали да запали-дали да не запали.Стартера някак го усещам че върти едно малко бавно ,а ако укумулатора ми е нов. Смених свещите - 4 на беру. Няма резултат. Притриша един два пъти и замотори. Усещам някак че нещо не е както трябва. Дайте някакви идеи или направо  якой читав сервиз в София за дизеляци. Искам да ми я погледнат момчета дето си разбират от работата,не някакви а аматьори 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че акумулатора е "нов"нищо не решава. Провери дали е добре зареден и дали зарежда добре. Ако всичко с него е наред направи профилактика на стартера. Свещите нямат нищо общо с бавното завъртане на стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора ми е зареден добре. Ходих в един сервиз я гледаха. На диагностиката изкарва че дюзите на първи и втори цилиндър дават малки отклонения в  стоиностите, ама казаха че не е нищо съществено. Казаха ми че стартера върти добре.Общо взето ми взеха едни 40 кинта за диагностика но не виждат къде може да е проблема.Всичко изглежда наред-свещи ,темп.датчик .Тоя ми вика може да сменим  гумички на дюзите,някакъв работен комплект ама не дава гаранции.....и незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На -8  -10 палеше ама малко по трудно с повече въртене и повече притришане  .като заработи има един период 15-20 секунди където все едно прескача и държи на 1000 об. После се нормализира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...