Jump to content

Мнение за конкретна обява - Ауди А6


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

харесах една конкретна кола и мисля да я видя когато имам възможност -  https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11549041680324934&slink=a69bf4 . 

Доста ми допадна на снимки, но моля ако някой я е гледал и е компетентен да ми даде конкретни съвети за модела, кутията, цената, поддръжката и т.н. Видях, че колата е от Швейцария, до момента съм бил доволен. Всяко мнение ще ми бъде полезно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е подозрително ниска. История има ли някаква? Този въпрос сам по себе си, ще ти даде много повече информация за колата, отколкото форумните мнения.

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда много свежо, не е уморена, поне по снимки. Цената според мен си е нормална, все пак излезе нов модел.


Ако наистина е от Швейцария, би трябвало да е хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих я колата, действително е от Швейцария и е обслужвана редовно. Лично според мен над 28 000 не е малко за кола 2011г, даже се надявам момчето да свали малко от цената ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да видиш как вървят в немско тия коли от 2011 ;)

Иначе 2011 ще рече, че е от първите 4G-та и те така.

Ходиш гледаш тестваш и като ти хареса скачаш.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш гледаш слушаш и ако ти хареса се мяташ и готово , важното е на теб да ти е кеф , имат само един голям недостатък , докато се усетиш и си с 200 , внимаваи

Редактирано от Аци
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ще запуши ако се спират клапи, ЕГР-и и всякакви други Бг реалност тунинги. Или дюзите ако не са у ред, иначе не виждам как ще стане. За Строника е така.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той вече е на края на живота си и градското неминуемо го задръства повече, защото регенерациите в градски условия не са толкова ефективни.

 

ЕГР пък изобщо не пречи на регенерацията, както и клапите. Пречи, ако не са в ред или има грешки от тях.

 

Дюзите, ако не са в ред сигурно се пълни повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...