Jump to content

Предстояща покупка на Audi a4 facelift 2.0 tdi 177 avtomatic 2013


Recommended Posts

Ами потърси в този раздел има толкова изписано, за най-различни неща и чак след това си задай точните въпроси. Така написан въпроса може да се напише ферман... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти !демфер на първо място почти всички след 150 000км започват да се чуват ели си приготви пари за смяна и скоросната кутия не е за подценяване но там е на късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 16/03/2019 at 6:26 PM, georgiivanov said:

Здравейте,колеги!Запознатите с този автомобил биха ли ме насочили какво да гледам и къде са им слабите места.

Благодаря. :)


Мотора след 2012 е с оправени детски болести и е много приятен, пъргав и икономичен. Виж тази от мнението горе, струва си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такова само че allroad. Икономичен - не мисля. Добре върви и е здрав мотор. Има прословутия шестограм на маслената помпа. За Stronic-a иди някой които ги разбира да я види, че там е скъпо. Ако е ок кутията няма какво да го мислиш повече. Комбинацията Stronic и quattro е супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/2/2019 at 5:31 PM, DJANO said:

Чакай, 6-грама трябва не трябва да е проблем при моторите след края 2011. АллРоуда не е ли по-тежък?

 

Според auto-data.net разликата е 30кг с обикновената 4-ка. Но понеже е малко по-висок и коефициента на челно съпротивление е по-лош което със сигурност допринася (0.29 vs 0.34). За шестограма не знам дали е проблемен, но ме предупредиха, че се сменял на 90к. Аз съм на 165к в момента и мисля да го сменя скоро да ми е мирна главата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето пише в аутодата е за ориентир. Понеже според зависи от оборудването на колата разликата може да е доста повече и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...