Jump to content

Съвет относно покупка на А4/А6


Recommended Posts

Здравейте!Обмислям покупката на А4/А6,на лизинг/кредит,готов съм да дам 15к първоначална вноска,имам повече пари,но не искам да ги давам всичките наведнъж.

1.8T и 2.0tfsi доколкото знам горят масло,тъй че съм се насочил към дизел.Остава 2.0TDI и 3.0 TDI.Искам колата да е по-нова година,като тавана ми е около 30 к.

Оглеждам се за A4 245 к.с.,смятате ли че това е най-добрият избор?Освен това бихте ли ми споделили сервизи,които наистина разбират от S-tronic кутиите?Искам да си направя качествено първоначално обслужване,за да може колата да ми служи вярно след това.

Смятате ли,че мога да взема нещо читаво за тези пари?

 

 

Редактирано от Viktorrr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш и 3.0tfsi, по спомен 274 коня или нещо такова при фейслифта на А4, но идея си нямам какви пари вървят. Добре си направи сметката понеже втора ръка кола, на кредит е някак си не добра идея ... отделно като думне нещо по сериозно трябва да имаш едни свободни 3-4хил по всяко време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай дизел с типтроник.  

С-троника е боклук, ремонтите са му скъпи, не обича да се кара градско, не сменя мазно като типтроника и прочее...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/17/2019 at 15:44, petrishki написа:

Почват от 20к евро 3.0тфси-то. 

 

В момента има едно на 17к, което си е далеч по-добре от какъвто и да е дизел, с оглед на последващи драми и т.н, но пък е с ръчна кутия.

Но всеки сам си решава как да си харчи парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на туй отгоре фабрично чипнато, което означава че ще му плащаш данък за 275 коня, вместо за 211 ако ти го чипнат след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка за тази от обявата, иначе S4-ки има по около 15к в евро, вече дали са читави е друга тема, а и няма няма да има разход като на дизела ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...