Jump to content

A7 може ли да запали сус записана краш дата грешка???


urumkata

Recommended Posts

Здравейте  колеги ,удариха ми колата  А7 TFSI 3.0   и сега не иска да запали ,ударът ми е отзад.Може ли заради записан  краш тест  не спира нещо  и затова да не може???Направил съм бай пас на акомулатора но  уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тряба да изтриеш грешките и да сканираш на ново. Ако си направил байпас на акумулатора не би трябвало да ти излиза B10151B. И да, трябва ти VAG-COM - това което имаш е играчка и няма да стигнеш далече с него.

 

Също имаш ли каско и ако имаш защо колата не е в сервиз? Това което съм научил за блъснати Аудита е че удар отзад е по-скъп и труден за ремонт от удар отпред, така че не знам дали е добра идея да правиш каквото и да е било по колата преди да са направили пълен преглед на щетите за каското (ако имаш такова). Този преглед винаги включва пълна диагностика с VAG-COM.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама всеки може да си го купи, благодарение на китайските братя. :)

 

Станаха вече 10 дена - още ли не си я запалил?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този модел при по-силен удар по каросерията има защита от последващо стартиране на двигателя, изразяваща се в автоматично изгаряне на един предпазител по веригата акумулатор-стартер. Провери къде е този предпазител и го смени. Ако не знаеш кой е, просто провери всички предпазители и смени изгорелия. И махни глупавия бай-пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...