Jump to content

как да подкарам страничните ел.хроматични огледала


buhoveca

Recommended Posts

Колеги  имам проблем с страничните огледала  , колата  фабрично е с  електро  хроматично вътрешно огледало  сдобих се със странични  такива  обаче след монтажа не работят  не идва 12 волта до самото стъкло на огледалото , колата е а4 б6 2004 година  къде да търся проблема , да не би са трябва някой предпазител или реле допълнително или модула не поддържа екстрата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 12V бе младеж?

 

Централното огледало изработва работното напрежение за страничните и то е в порядъка на 1,5-3V.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

казаха ми да сменя модулите  в вратите защото моите бяха  с инициали   MIN    сложих такива  с  МАX и пак не тръгват  огледалата  .Принципно   всички заедно ли работят   или според светлината  , може ли да се  затъмни само лявото   ако  колата която  ми свети  е в лявата  лента  или  всички се  затъмняват  едновременно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички се затъмняват едновременно(еднакво), в зависимост колко силно се осветява централното огледало.

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се кодират  колега  ,  никой не ми каза  за кодиране  само ми казаха  моторчета за ел стъкла на които  да пише  MAX тоест  да поддържат  максимума екстри за вратата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Грешката е моя. Не се нуждаят от кодиране. Погледни тази тема https://www.audi-sport.net/xf/threads/retrofit-auto-dimming-rear-view-mirror-ch-lh-picture-heavy.247262/. Може да нямаш необходимото окабеляване.

Редактирано от ivo totev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...