Jump to content

Смяна на странично огледало


ilianito81

Recommended Posts

Здравейте колеги, счупиха ми шофоьрското огледало и сега ще го сменям. Ще сменям цялото огледало и ще трябва да разкачам корите. Дайте инфо как става по "интелигентния" начин без да чупа щипки и т.н.

Редактирано от ilianito81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене , ако ме питаш най-добре си отиди на майстор. Някой, който го е правил няколко пъти поне. Другото , което задължително нови щипки за кората от вътре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги един такъв въпрос отново за старнично огледало. Лявото ми огледало се движи само в хоризонталата - на лаво и на дясно от копчето, а на горе и на долу не се движи. За да го насторя на позиция го правя ръчно, чрез натиск на стъклото. Така купих колата и не съм го разглобявал, точно по тази причина да не строша нещо.

Моля ако някой знае нещо по проблема или го е отсранявал да сподели, какво трябва да се прави по отстраняване на проблема.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещо в механизма е повредено. Принципно се разглобява доста лесно. След като се свали от колата, това пласмасовото, което е в цвета на автомобила се отделя от другата част. Първо се маха стъклото и след това пластмасовият капак в цвета на колата. Всичко е на щипки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

 Здравейте,имам нужда от инфо относно дясно огледало за Ауди а4 2011г. 143к.с. 2.0 tdi 

Огледалото се отваря повече от колкото е нужно.При заключване на автомобила огледалото се прибира автоматично дайте моля инфо за сервиз или някой който може да ми помогне, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...