Jump to content

НЕ ХОДЕТЕ В DAS AUTO SERVICE


Recommended Posts

19 hours ago, Veli_907 said:

После като кажат, че "не им било готино да им висят на главата". Е, добре, не е готино, но това не са малко пари, а и като си разбираш от работата и си я вършиш защо да не наблюдавам? Сигурно пък ще ходя майстор да ставам... аз за маслото си държа да видя с очите си какво се налива, а иначе е и хубаво човек да отдели изобщо целия ден да види какво точно се монтира - дали сменя носачи, дали масло... каквото и да е. Иначе ходи търси какво е и с какъв произход е. Виждал съм в магазини масла с DOT 2015-2016 дето си стоят ей така и си чакат да ги налееш...а произхода им отделно какъв е абсолютно незнаен....

 

Хайде моля те, да ми разясниш за DOTа на маслата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше разбира се,започнаха да ми обясняват ,че имало още 12хил.км и как Ауди давали гаранция до 30 хил.

Но в крайна сметка приемчика ми каза.

-Ами то винаги е по-добре да се смени по-рано.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах моя човек да ходи в този сервиз повече. Видях фактури в колата от времето, при което явно Райно е бил там, било е друго, макар и не особено различно и ако той е виждал простотиите, дето се пишат на хората по фактурите, не му прави чест, че е рекламирал тия пичове.

Поне е пишело какво масло и колко си платил и за какво, макар и не пак достатъчно ясно.....

Сега буквално дори не пишат какво масло са сменили, колата е обслужвана там преди това.

"Масло и всички филтри на двигателя" - 350 лв. "смяна на масло - 60 лв." Вдигнали са и цените сега с 400 лв. масло и 80 лв. смяна. :hilezh:

Точно така е написано. Нито пише какво е маслото, нито пише примерно поленов филтър, дето няма НИЩО общо с мотора, дали е сменен, нито горивен.

НО му лайкнах страницата на тоя големец Кристиан и сега по цял ден ми излиза всеки ден с разни "невероятни"? съвети.

 

Редактирано от Eastern
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме пускат вътре да видя ,но сега ми предстои пак първа смяна на другата ми кола А3 8V и ще отида на 15-17хил.км и ще държа да присъствам на смяната от чисто любопитств за да видя.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за Дас Ауто ,а за цена на смяната на масло в оторизиран сервиз на Ауди в Белгия,че като гледам какви цени обажда тоя хубавец по-високи от оторизиран сервиз в Европа.

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в лицензиран сервиз по закон клиента няма право да присъства в работните помещения. Затова е редно да има стъклена витрина или камери през които клиентът да може да следи какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,но немога да кажа как е точно формулирано.Демек вързаха си гащите.

В работните помещения,на официалните представителства на марките,преди се влизаше без проблем.Сега те посреща приемчик,прави се приемо-предавателен протокол,даваш ключовете,и дотам.

п.с.-Изключения явно има,ако е за ''наши хора''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, tonko2.0T said:

Има,но немога да кажа как е точно формулирано.Демек вързаха си гащите.

В работните помещения,на официалните представителства на марките,преди се влизаше без проблем.Сега те посреща приемчик,прави се приемо-предавателен протокол,даваш ключовете,и дотам.

п.с.-Изключения явно има,ако е за ''наши хора''.

Не само в официалните.

2019-05-03-08-53-50.jpgfind e85 stations

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го плюете набора. :) Разбрал е, че в цялата работа има хляб и лесно може да измъква хилядарки с малко тарикатлък, няма лошо. Жалкото е, че хора, които са спечелили и дали 50-100 000лв за автомобил, му се връзват на акъла и му изсипват след това 5-10к за ремонти, които няма нужда да бъдат правени, което е измама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това,че някой има пари не е гаранция,че има и акъл :hilezh: На мен ми е чудно имат ли някакъв договор с ВАГ за сътрудничество или само разтягат локуми за информация в реално време и диндири миндири?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако лъже за ремонти, че са необходими - това е измама. 

Ако просто взима много завишени цени за труд - не е виновен той, че има кой да ги плаща.

Виж, за обученията - ако може и по 1000лв да им взима. Там си решават курсистите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DJANO написа:

Те Д3-ки не приемат, за 100-ци сте се закъхарили.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Ти  и Д4 да си купиш,пак няма да идеш там :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таа тема съм я пропуснал няк’си.... тия клоуни още след турбината със студеният въздух тряаше да стане ясно кви са магьосници 

 

 

бЕх им харесал страницата у фейса, леле кви неща се лееха денонощно от тоя Крис........малко след тва обаче ме баннаха и кОпона приключи :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...