Jump to content

НЕ ХОДЕТЕ В DAS AUTO SERVICE


Recommended Posts

... пък и "модерните бензинови двигатели", имат "филтЪри за твърди частици", нали....

 

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

пуснах на няколко места, този е супер въздухар, не знам как му се връзват. 
Пуснал мейл до VW и го викнали в Wolfsburg, приел го тогавашният генерален директор :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Raino , не че съм специалист, ама тук май за теб става въпрос 🙃. Има ли начин да ви съберем на едно място, по едно и също време с Крисана, за да изясните ситуацията и гледните точки, за всички лъгани по това време от дас ауто, сред които съм и аз?

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/14/2023 at 11:46 PM, OvivO said:

пуснах на няколко места, този е супер въздухар, не знам как му се връзват. 
Пуснал мейл до VW и го викнали в Wolfsburg, приел го тогавашният генерален директор :D:D:D


Прехвърлих видеото от части. Тоя друса някакви странни наркотици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно беше, как в DasAutoAcademy рекламираха нещо от първото Q7, а преди години бяха обявили, че спират да работят с този модел, че бил стар :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порастна му работата, явно човека доста си разбира и е сръчен и си търси платежо способни клиенти, а не цървули.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм, човекът корифей, според когото студеният въздух унищожава турбината.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, kpematop said:

Порастна му работата, явно човека доста си разбира и е сръчен и си търси платежо способни клиенти, а не цървули.

Е как, друго си е да държиш на хората колите по 10 месеца и да не можеш да им оправиш проблема. За сметка на това им вземаш 5 цифрена сума за изпроводяк :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя определено ми мяза на някой гледачка от ония късните канали по кабеларките, но пък явно и за тоа трен си има пътници. Кво се чудя, то за тиквата има още гласуващи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/23/2023 at 2:41 PM, kpematop said:

Порастна му работата, явно човека доста си разбира и е сръчен и си търси платежо способни клиенти, а не цървули.

 

От каквото и да разбира, то не е ремонти на автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Хубавеца е направил и "официални" страници на Bentley и Lamborghini за България, и е цопнал за  контакти сервиза

Аз докладвах, едва ли ще има резултат но все пак

То е ясно че от VW няма да реагират, но местните дилърства как така не са се обединили да предприемат действия? Все пак те са най-ощетени от това? 

Screenshot_2023-07-26-19-09-05-982_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_2023-07-26-19-02-36-132_com.facebook.katana.jpg

Редактирано от toshara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@toshara Според мен трябва да се уведомят официалните дилъри тук в България.

Доколкото съм запознат подобни автомобили се карат дори за обикновено обслужване в друга държава. Например Бентли с незначителни одрасквания и лек удар по калника ще се репатрира до сервиза във Виена. Можело и в Букурещ, но собственикът настоявал за Австрия.

Що касае съвременият Остап Бендер наричащ се Крис, той рано или късно ще си намери майстора.

В края на май някак тихичко беше съобщено за смъртта на известният адвокат Асен Джингов. Същият беше специалист в корпоративното право, което казано на прост език значи много, много пари и интереси.

Официалната версия беше, че се удавил във водната шахта на имението си в Бистрица, но се прокраднаха коментари, че всъщност е бил "удавен" в септичната яма. Убийство типично по мафиотски сценарий, изпълнено с особена бруталност.

Без да злорадствам и взимам отношение просто посочвам факт, макар и непотвърден официално.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...