Jump to content

НЕ ХОДЕТЕ В DAS AUTO SERVICE


Recommended Posts

Да размахва, колкото желае. Докато обявите му са неграмотно написани и изглеждат като сектантско произведение - мисля, че хората, които ще платят за това ... няма да са от читавите сервизи. А знам - един доволен хвали на 3-ма, а един недоволен "хвали" на 33-ма. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше така. Когато аз написах, че не съм част от тях и тн Крис се свърза с модератор и темата се скри. Аз подскочих защото аз съм я пускал тази тема и аз съм я плащал и развивал. Върнаха темата и реших да продължа да я плащам защото ако спра, те искаха и щяха да си качат тяхна, която да си плащат. Няма как да има две теми с еднакви заглавия или поне предлагащи едно и също. Също така за мен е правилно и редно, независимо от разходите, които имам за нея, тя да стои за да се види кое, как и защо, общо взето това, което Niko искаше.

Just now, kpematop said:

Но във фейсбука излиза спонсоред обявата му, където размахва с ръце като маг.

Той клиенти винаги ще е има. Потребителите, не са само във форумите, те идват от сайта му, от някой доволен, от ФБ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента фейсбука кърти за маркетинг. Много лесно се борави и може да закачаш снимки, клипчета, коментари и т.н. Когато си модератор може да изтриваш нежеланите коментари и само позитиви да се запазват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ти казвам. 

А иначе във ФБ не можеш да манипулираш рейтинга, който ти оставят със звездичките, но той махна тази опция и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго си мислех ... доста скъпички коли минаха през ръцете му. Никой ли не успя да му "обясни", че така не се прави? Имам предвид под всякаква форма на насилие - било то сексуално или просто обикновен бой/чупене на крайници ... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има потресаващ случай от скоро. S8 с някакъв проблем, стои 11 месеца там, взимат му 10 000лв. и след 10-15 дена колата отива в Порше със същите симптоми. Имам приятел в Порше Запад, който каза, че

бил елементарен проблема и била яко омазана колата. Колата е на сериозен човек от град до София и обратната реакция към Das Auto е била абсолютно никаква. Аз не мога да си го представя това, но е факт.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Дас Ауто е особено тежко положението, защото е налице кофти комбинацията от некадърност и измамничество. Те не могат да диагностицират правилно една кола, откъдето после и измамите им се омешват. Лошото е че големите пропуски и цигании понякога се проявяват доста време след като колата е била при тях, а тогава вече е трудно да им се държи сметка, защото няма как да се докаже, че те са виновни. Тогава вече идва варианта с боя и е*ането, който обаче в повечето случаи би довел до още повече проблеми и/или разходи. Репликите от типа "аз ако бях, щях да съм ги пребил" са си идеални като за форума, но в реалността е една идея по-различно. 

 

Единствено и аз не разбирам хората, които мятат на тоя кльощавия космарляк 8-10 бона, колата още със самото взимане от "сервиза" е зле, а те не предприемат нищо и просто отиват в друг сервиз. Сигурно си имат някаква причина.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета това е разковничето ,, не ми се занимава , че ншщо няма да постигна'' .Чета темата с интерес от самото начало , но тази фраза ме накара да изригна , типично по нашенски , примиряваме се с измамата , лъжата и просто махаме с ръка , но не осъзнаваме , че по този начин на поведение до никъде няма да стигнем и насърчавеме тези да продължават да го вършат , без значение сервиз ли е , политик , бизнесмен , лекар , държавен служител , бездеиствието ни ги прави по силни и нагли.Затова сме и на това ниво като държава , лично мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как още не се е свързал адвоката на Дас Ауто със всички коментирали сервиза и да иска да ви съди за уронване на престижа на сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, komitov said:

Интересно как още не се е свързал адвоката на Дас Ауто със всички коментирали сервиза и да иска да ви съди за уронване на престижа на сервиза.

Това е добро:razz: И аз бях чувал за случаи, в които адвокатът им се свързвал с хора относто уронването на престижа им.

 

На мен ще ми е интересно да се включи в темата някой от Das Auto Service. Някой може ли да им пусне линк? Аз пробвах през facebook, но там ме блокираха преди известно време и не мога.

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз и още хора в лицето на клиенти изгоряхме кой с пари, кой с името си и пари...

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=13&t=478930&start=30 


Дам, явно има някакъв проблем с линковете. 

Иначе темата се казва 

С какъв статут е Das Auto Service към момента - отзиви и коментари

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...