Jump to content

НЕ ХОДЕТЕ В DAS AUTO SERVICE


Recommended Posts

Никъде не е учил! Няма висше, не е ходил на обучения.

Можете да проверите в Порше, аз така направих. Пълна лъжа.

Беше на туристическа обиколка в Гьор, Унгария в завода на Ауди, но това е все едно да отидеш в музей или зоопарк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Raino написа:

Никъде не е учил! Няма висше, не е ходил на обучения.

Можете да проверите в Порше, аз така направих.  лъжа.

Беше на туристическа обиколка в Гьор, Унгария в завода на Ауди, но това е все едно да отидеш в музей или зоопарк.

 

Не е учил!!!!!!А как така издава сертификати за обучения? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@komitov Реално всеки може да си прави обучения за каквото реши и да издава сертификати вече дали реално имат някаква стойност въпросните е съвсем отделен въпрос.

Тъмо, но докато има балами ще има и кой да хваща баламите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Raino написа:

Ее,

 

Сорри, че ще върна пак малко назад, ама ме яде и ще запитам.

Кажи моля Те, ква беше наистина драмата със "студения" въздух в турбината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти казвам. 

Идва колата, вижда се проблемът, клиента снима и събота или неделя си цъкам из форума и виждам тема свързана с това. Решавам да се включа, но тъй като нямаше някакви външни предмети и не знам реално защо се е получило това нараняване на лопатките звъня на Крис. Той попринцип в извън работно време не вдига, този път за беля вдигна. Попитах го какво е точно според него и какво да напиша във форума. Той ми каза това, което написах. И аз съм горе долу в час и на мен ми се стори странно, но викам щом той казва сигурно е така. :)

А той го подкрепи с много факти, 15 мин. ми обясняваше по телефона защо и как....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо го подхванахте Райно.. Направил е грешка, признал я е и не я крие. Лично аз съм поръчвал няколко пъти от него, при това стоки между 10-100 лева. Никога не е имало неглежиране, даже единия път дойде близо до работното ми място, за да ми донесе прословутия diverter valve за 1.8Т, имало е и случаи, в които е реагирал бързо, защото колата е била разглобена примерно и т.н. Ако имате място, където частите са по-евтини поръчвайте от там, човека сам ви го каза, че не твърди, че най-евтините части са при него.
Относно льольото от ДасАуто, проблема си е в клиентите, хората са го казали, че докато има балъци, ще има и тарикати. Доста хора са яли бой или са им били палени автокъщите или сервизите за далеч по-скромни суми. Вярвайте ми, че е и със 200 лева да изгоря от тоя смешник няма да мигна, докато не го срина със земята и не емигрира, както и хората, които застанат зад него. 
Никой ли от вас изгорелите умници, дето се изкарвате във форума като сенсеи не се сети да пусне сигнал в някоя медия, примерно Господарите? Както баща ми казва - "То си ви е от главата." 

Редактирано от simoV49
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой да пусне сигнал?

В крайна сметка клиентът със счупената от въздух турбина декларира, че е много доволен, след като проблема му е решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова измами, все повече се убеждавам, че някой не случаен човек стои зад този сервиз и най-вероятно е и реалния собственик. Ако не беше така много отдавна щяха да го запалят най-малкото. Нищо случайно или мистериозно няма тук, просто не е известно на широката "публика". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, Fireblood said:

След толкова измами, все повече се убеждавам, че някой не случаен човек стои зад този сервиз и най-вероятно е и реалния собственик. Ако не беше така много отдавна щяха да го запалят най-малкото. Нищо случайно или мистериозно няма тук, просто не е известно на широката "публика". 

Не е така. Крис си е собственика и е напълно случаен. Има късмет момчето и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 27.03.2019 г. at 5:16 PM, darknessevil said:

Аз само да питам - темата лека полека към хвалби за Райно и SCar ли отива?

 

Не за друго, но аз например съм писал на Райно за "незначителни" части - определено под сакралната форумна сума, и не ми обърна особено внимание.

Аз също два пъти съм му писал запитвания за части, вярно на л.с., не съм го търсил по телефона-но не ми отговори. Не че е длъжен разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, manoleo написа:

Това е добро:razz: И аз бях чувал за случаи, в които адвокатът им се свързвал с хора относто уронването на престижа им.

 

На мен ще ми е интересно да се включи в темата някой от Das Auto Service. Някой може ли да им пусне линк? Аз пробвах през facebook, но там ме блокираха преди известно време и не мога.

 

Пуснах им линк преди 2 дни за да имат възможност да се защитят и да чуем тяхната страна, ама май спят или хич не им пука. :nixweiss:

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти изпратя screen shot на целия ми месинджър да видиш, че нямам съобщение от теб! Супер често се случва да ми звънне някой и да ме пита видял ли съм какво ми е писал във форума. Докато си говориме отварям, коментираме, гледаме и съобщение няма. Не знам на какво се дължи.

Нямам полза да имам търговска тема и да не отговарям на съобщения...

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Raino said:

Мога да ти изпратя screen shot на целия ми месинджър да видиш, че нямам съобщение от теб! Супер често се случва да ми звънне някой и да ме пита видял ли съм какво ми е писал във форума. Докато си говориме отварям, коментираме, гледаме и съобщение няма. Не знам на какво се дължи.

Нямам полза да имам търговска тема и да не отговарям на съобщения...

Не  казвам, че не искаш да ми дадеш оферта, но просто в същия момент на който пращам на още поне 2-ма потребители ги получават. Няма значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Raino написа:

...

 

Прегледай си кутията, ако има 1000 съобщения, не отразява новите.

Изчисти всички стари и ще се оправят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, старая се да е има място, но като цяло все съм на ръба. Има и друг проблем, ако съм си посал с някой преди 2 седмици примерно и изтрия съобщението с цел да освободя място и после той продължи кореспонденцията в него на мен пак не ми излиза. Имал съм и случаи да се сърдят хора защо съм им изтрил съобщенията... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора в тоя бизнес е така - като работиш с клиенти нямам как всеки да е доволен.

Райно си призна - сгрешил е. Занапред ще е по-внимателен и готово.

Ако всеки те харесва, значи нещо не е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, CVT написа:

 

Пуснах им линк преди 2 дни за да имат възможност да се защитят и да чуем тяхната страна, ама май спят или хич не им пука. :nixweiss:

Никой от сервиза няма да влезе в директен диалог тук !!!! Да не са луди ... Те трият най малкия  негативен пост по техен адрес,ти говориш за включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Raino написа:

По ник не те познавам, но според колата май се сещам. Ти си с обърнатият обтегач на вала нали? :)

Ххахахах, мдам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...