Jump to content

НЕ ХОДЕТЕ В DAS AUTO SERVICE


Recommended Posts

Само като видях,че билетите са по 600лв за някакви събития за променяне на не знам си кво ми стана ясно,че им хлопа дъската особено пък на тоя Крис ли къв е.Тоя е за бесилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той нека си води обучения и превежда elsa/etka и издава. Ще го прави, ако има кой да отиде. Очевидно има.

Но да прави оферти за 8к при проблем за 1000лв, си е мрачно и тъжно за него самия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Каквото и да си говорим, случаите на хора дали безусловни суми в споменатият сервиз е голям.

Аз съм един от тези найвно подвели се хора с общо над 10к за неоправдани ремонти и обещания, които до едно не се реализираха.

Цялостната поука е, че не парите са проблем, защото ти ги даваш на собствена отговорност и лична преценка, а проблема е безотговорните хора, които те карат да им се довериш по един или друг начин. Те са част от нашето общество!

Във въпросните случай аз се доверих изцяло на човек пишеш в публикацията и разбира се останах наистина подведен без нито един адекватно отстранен проблем, като краен резултат!

Sent from my S10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато има такива, които дават, ще има и такива които взимат. Аз за себе си не мога да си обясня как можеш да набиеш хиляди левове и да не ти се свърши работа.. Ама наистина недоумявам? И ? Махаш с ръка и им се разсърдваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, edinak написа:

Докато има такива, които дават, ще има и такива които взимат.

Като със сградата с апартамента на Цв.Цв.  1-2-3 хил.евра/м2... :stupid:

На няколко пъти се бях запътил да им ползвам услугите. Добре,че така и не отидох.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, Just Driver said:

https://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=8347

Вълкът козината си мени, но нрава - не!

това какво общо има с конкретния сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, при теб случая не е точно такъв защото в тези суми имаше ремъци, ролки, много неща по окачването, съединител, който се смени по твое желание и тн.

Just now, OvivO said:

това какво общо има с конкретния сервиз?

Има, има. Преди месец разбрах и аз какво е общото. 

Нека колегата обясни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната творба на автора Крис как да изкараш, демек да удоиш пари от климатиците на ВАГ групата ме потресе ... И тези билети по 300 лева, не знам кой луд ги плаща....

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, darknessevil said:

На телефонен номер 0888649190 отговаря Едмонд Младенов. СлучаЕнос'?

Това е баща му, от който честно казано не съм видял нещо лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи този ФЕНС който е омаскарил Голфчето преди 10 години и този Кристиан Младенов са един и същи човек, така ли? И ако е така, номера на GSM-а ли е единственото доказателство? Стана ми интересно, защото той е 90-ти набор, така че през 2008 г. е бил на 18 години. Да не би да става дума за баща му?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси измекярската жилка... тея са за Господари на ефира.

Изпратено от моят мобифон с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

53 minutes ago, JusttRelaxx said:

Прочети мнението на Райно точно над твоето.

 

Прочети мнението точно над твоето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, CVT said:

Значи този ФЕНС който е омаскарил Голфчето преди 10 години и този Кристиан Младенов са един и същи човек, така ли?

 

Бинго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези,das auto,към кои се причисляват?-към официалните сервизи или към кварталните гаражни майстори??

Като чета ,на цени бият официалните сервизи,но за работа  ....

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е много чудно как все още има хора които ходят да оставят суми по-дебели от представителствата на тези даказани разказвачи на небивалици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственото, което не става ясно е, ЗАЩО аджеба при толкова много измамени хора, не се намери някой, да им начупи хитроватите ръчички на тия кърлежи......

Или както обикновенно става у "нас", българина търпи, търпи, търпи......, докато...?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма засегнати и грешно разбрали ще опиша цялата история.

След закупуване на Ауди А3 се установи, че при загрял автомобил и престой на место се усеща нежелано претрисане. Цялото ми търсене и стигането до този набеден сервиз тръгна от там, че получих добри отзиви за Райно и във връзка с тогавашната му месторабота се прехвърлих на Кристиян. Кристиян даде цялостното обещание и оценка, че при редица подменени части в това число : маховик, съединител, притискател, семеринги, букси, датчици, о-пръстени, окабеляване, окабеляване на дюзи, тампони, софтуер и какви ли не други гимнастики, всичко това ще изчезне.

Финалният оглед и кипването от моя страна беше след като отново установиха нещо интересно, което се явяваше "металически звук от валове, ужасно опасно е да си тръгнеш". От тогава са изминати над 100 000 километра и мотора работи по един и същи начин, но за жалост тресенето си остава.

От Райно, не съм видял нищо лошо. Дори и в онзи момент, когато той беше част от екипа съм получавал обаждания с предупреждения да не се хвърлям в големи ремонти, да си спестя някой инвестиции и тн. До ден днешен съм приятел с него и поддържам няколко автомобила само при него!

Sent from my S10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за случай масло автомат за 1500лв 6НР на А8 и без адаптация го пуснали, кутията се разритала и те му казали да иде в Джемини4 за ремонт за 3500лв. Оказа се, че един елементарен ресет на базови настройки трябва да се пусне. Хем му зели дебело, хем не му свършили работата до край. Смях се един час...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...