Jump to content

Питане относно MMI. Не свети, не работи!


Новак

Recommended Posts

На 4/14/2019 at 9:08, Audi V6 написа:

 

В какъв смисъл?Затварям го и имам поне радио?! Има ли начин "направи си сам" или ми трябва "Vag com".. и т. н.? 

IMG_20190405_130954.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2019 г. at 19:36, Новак написа:

Здравейте отново. Проблема с неработещата MMI май е ясен. Кабелите отзад вляво в багажника за към "Audi navigation" директно са откачени. При връщането им по местата нищо не се случва. Самият модул(навигацията) е приключила явно!?!? 

Навигацията ми е с оптична тапа от повече от година, тя няма отношение.

Намери схемата и виж къде е откачено

Ако има висящи букси с по две дупки вътре, такива като на снимката която си сложил. Там има опт. тапа, това кръглото. Трябва навсякъде да има или ти е думнал MMI Control Unit , който по спомен е зад жабката.
Ама па ако е думнал, няма да имаш радио...
От кой град си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл?Затварям го и имам поне радио?! Има ли начин "направи си сам" или ми трябва "Vag com".. и т. н.? 

IMG_20190405_130954.jpg

Ако си от софия ела да ти помогна

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.04.2019 г. at 0:09, yavor20v написа:

Навигацията ми е с оптична тапа от повече от година, тя няма отношение.

Намери схемата и виж къде е откачено

Ако има висящи букси с по две дупки вътре, такива като на снимката която си сложил. Там има опт. тапа, това кръглото. Трябва навсякъде да има или ти е думнал MMI Control Unit , който по спомен е зад жабката.
Ама па ако е думнал, няма да имаш радио...
От кой град си?

Колата вече е е в България. От София съм. Към кого да се обърна за "Vag-com"!? Благодаря предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Здравейте, купих Ауди А8 D3 2005г дизел преди три месеца и още от самото начало имаше някъкъв проблем с конзолата за управление. Изключва се сама и, когато задържа копчето на,, радио " се включва и започва да си работи. От два - три дни обаче спря да включва функцията,, CAR''. С много щракане по копчетата основно,, CAR и SETUP'' успях да вляза два пъти . Молбата ми е ако можете да ми дадете контакт на чивек, който да ми помогне. 

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не е заливана конзолата с нещо (кола, кафе и т.н.) - точно такъв е ефекта. Ако е това трябва да се свали конзолата с бутоните, да се отвори и почисти. Ако не заработи както трябва след почистването, търси друга 2-ра употреба и я смени.

 

Едит: за всеки случай я закачи с  VCDS за да ѝ прочетеш грешките - да не се окаже от друго.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте! Навигацията ми остана в отворено положение и не иска да се затвори и всичко по нея си работи. Възможно ли е да е останала така заради слаб акумулатор (някакъв бъг) или са счупени зъбните колелца и трябва да ги сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Kokain said:

Здравейте! Навигацията ми остана в отворено положение и не иска да се затвори и всичко по нея си работи. Възможно ли е да е останала така заради слаб акумулатор (някакъв бъг) или са счупени зъбните колелца и трябва да ги сменя?

зареди акулуматора и ще се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При мен проблема с останалата в отворено положение навигация беше изгорял модул на захранването (J520 - намира се в краката на пасажера). Оказа се, че този модул отговаря за отварянето и затварянето на екрана на навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...