Jump to content

комфорт модул


daniel angelov

Recommended Posts

На Д2 вътрешните светлини се контролират от модула "Централно заключване", който е в багажника от ляво. Провери и бушоните. На Д3 тези светлини са на отделен 1А бушон, не знам дали не е същото и на Д2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

А ако няма комфорт модул ,от къде става управлението на стъклата и люка?

Питам понеже в тоя дъжд си мисля ,че се намокри, защото два пъти сама си сваля стъклата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен за управлението на стъклата.

Ако при дъжд е спряло управляването им, а като дръпнеш бутончето, се чува цъкането на релето им, то има вероятност да е заминал термопредпазителя им, който се намира под волана, над краката на водача, мисля беше зелен 40 А. Сваля се въздуховода, за да се види.  Два един до друг са, един за предните и един за задните стъкла.

Имал съм случаи при задръстени дренажи тече върху тях и те буквално се разпадат.

 

Иначе централното е в багажника, в заден ляв калник.

 

П.С. изрових една снимка на един пациент.

Screenshot_20210112-092418_Gallery.jpg

Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Имам едно питане за комфорт модулите. Понеже като застудя и алармата на моето А2 започна да се вкючва когато си поиска. Та питането ми е дали комфорт модулите от A4 са идентични с A2 от тази генерация? Още не съм отварял да видя последните два символа на номера на моят модул. Но на пръв поглед ми изглеждат идентични. За последните символи знам че са в зависимост от оборудването на автомобила. Та питането ми е дали мога да взема комфортмодул от А4 и да го сложа на А2 или трябва да търся специално за А2 модул?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж първо какво е записало като грешки в самата аларма - може да задейства от някоя врата/капак и проблема да не е в самата аларма.

 

Пишеш в неправилен раздел.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...