Jump to content

Светлини


Unbeatable

Recommended Posts

Здравейте на всички. Искам да си сменя жълто светещите крушки , които играят ролята на дневни светлини вътре във фара с ЛЕД такива. Попитах миналата седмица в магазин за автоаксесоари дали имат такива , при което те ми казаха , че нямат и трябва да си поръчам някъде от интернет , защото тези които имат те ще ми дават грешка на компютъра , че крушката е изгоряла. Ако някой знае какви точно трябва да са нека сподели :) П.П. колата е 2006 фейслифт 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Аз също се интересувам за крушките на паркинг асистанса (завиващи светлини), халогените и дълхите. Колата е със старата маска 2004г. Благодаря

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълто светещите крушки май бяха W5W. В Алиекспрес е фул с led такива. Зимата се канех да купя, но ми изветря идеята. Преди да тестваш няма как да знаеш дали ще дава грешка. Мисля си, лед моделите трябва да са направени с някакво охлаждане, понеже резистора отделя страшна топлина. А това би се отразило на физическия размер на крушката.

Все пак като цена са пребрежимо евтини, така че може да експериментираме.

 

edit: Осрам имат и обикновени крушки с нажежаема жичка, светещи бяло. Ето - https://www.emag.bg/halogenna-krushka-osram-w5w-cool-blue-intense-12v-5w-w2-1x9-5d-1-broj-2825hcbi/pd/D8YKHHBBM/

Редактирано от Excessive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В алиекспреса се чака доста , така че другата седмица ще поръчам от емага да видим дали ще са ок , ще споделя какво съм направил , че тая седмица масълце и филтърчета :D 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засилени халогенни крушки, както и такива които светят по-бяло е добре да се купуват от обикновен магазин и да се пази бележката, защото горят често, а си имат 2 години гаранция. Иначе като ги поръчаш по Интернет и като изгорят най-вероятно ще ги хвърлиш.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...