Jump to content

Recommended Posts

Забелязах че не съществува подходящо място във публичната част на форума за теми свързани със:

 

-    Данък МПС
-    Еврокатегория
-    МПС законодателство и нарушения
-    Технически преглед
-    Гражданска отговорност и автокаско
-    Регистрации и нов внос
-    Катастрофи

-    Откраднати автомобили

 

Поради тази причина много от тези теми отиват в техническия раздел на определен модел.  В по-лошия случай овиват в раздела „Извън темата“ който не се модерира, не може да се търси от Гугъл и по съдържание често наподобява на драсканици в обществена тоалетна. :hilezh:

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Наложи ми се да ползвам чужд автомобил, който се оказа дерегистриран, служебно. Затова, че е без гражданска. Когато ме спряха искаха да ми пишат акт за бе ГО. Но се усетиха и в крайна сметка ми писаха акт, че управлявам автомобил без надлежна регистрация. Пет месеца по късно ми издават НП с което ми налагат глоба и лишаване от правоспособност за 6 месеца. При съставянето на акта направих писмени обяснения, в които написах, че не съм имал никаква представа, че МПС е със служебно прекратена регистрация. Считано от днес, имам едноседмичен срок в който мога да обжалвам, но нямам идея за какво да се хвана. Ако евентуално някой е попадал в подобна ситуация, нека сподели неговия опит.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...