Jump to content

Смяна обтегач на верига A6 3.0 TDI


Martoni

Recommended Posts

Здравейте

чух, че обтегача на веригата можел да се сменя без да се сваля двигателя.Някой знае ли кой го може?

Някой имал ли е подобен проблем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се праценява дали е само оптегача или е всичко за смяна , ясно е ,че с оптегача минаваш тънко , но дали това е достатъчно, ако ще е само да закърпиш положението за няколко десетки хиляди км. или по добре да бишнеш двигателя и да смениш всичко за повече пробег и за по добро качество. Ако могат да се изкажат колеги минали през това ще е най добре , за да имаме някакъв поглед и ние на ,които предстой тази процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко струва, но трябва някой да те препоръча. Аз ходих два пъти да помоля за ремонт, културен и възпитан, не ме огря. Което не означава, че сервизът е лош, напротив... казват - ще ти звънна до петък, и нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни им по телефона, ще ти кажат и цени и всичко. Изобщо не трябват препоръки, просто явно им е било натоварено и са изключили да ти звъннат :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па конкретно да се изказваш за сервизи е нелепо. Големия плащач, с горублянския франкенщайн на газ... нищо не са се осрали хората, ама четенето не ти е сила.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но дали се спазва и те започват да го броят от момента на качване на колата на подемника :)

говоря за други сервизи, не за коментирания по-горе

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, nichirenshu said:

Искаш да кажеш, че сервизите искат да им висят на криковете/гаражите по 10 коли? Баси глупостите, всеки сервиз иска да се оттърве максимално бързо от твоята кола за да почне следващата.

въобще не казвам това.

някои сервизи просто не им дреме, че ще стои собственикът без кола 4 дни за работа, която ще отнеме 3 часа. Казват: докарвай я и след това я отебават.

Други сервизи - записват часове и си ги спазват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логично е отвсякъде, нали ако не те вземе ще отидеш в другия сервиз ;).

Това ако става дума за скъп ремонт нали, имам в момента такъв случай с колега точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...