Jump to content

"Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!


Recommended Posts

Колеги, след подмяна на предното стъкло в посочения сервиз си получих колата със надран преден капак и счупена пръскалка на фара. При молба от моя страна да пазят автомобила. След получаването ми минаха с номера че всичко си е било така, даже ми показаха снимки, след като вече щетите са факт! :mhihi: Бързо ми стана ясно, че няма какво да си губя времето в разправии с тези некадърници и си тръгнах, ако има някой който може да ми даде съвет как да процедирам от тук на татък нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма тема за автостъкла в която да не е писано, че в тази фирма не трябва да се ходи. Честата смяна на работниците и ниските им заплати обуславят качеството на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ги плюе всеки, който мунсе е налагало да смени стъкло. Че са некадърници е ясно.

 

Препоръчайте сервиз за стъкла в София, който да става щото аз такъв не знам примерно, освен Порше с доплащане за оригинална част...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя само в Мустанг на Житница 20, но не знам дали не са фалирали, защото домейна на сайта им е изтекъл. Иначе това е адреса: цък!

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 minutes ago, N1995 said:

 

 

Препоръчайте сервиз за стъкла в София, който да става щото аз такъв не знам примерно, освен Порше с доплащане за оригинална част...

 

В подземния паркинг на Мазерати, Евроинс и тн. на стария път за летището.... Едни приветлив човечец, мисля прави колите на НСО или парламента... Работи бавно но много добре. Стоян Николов. http://asg.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А3-ката смених стъкло в Мустанг Младост - пълен шит беше изпълнението. Също така бяха решили, че един отводнителен канал не ми трябва - бяха го махнали. В следстиве на това - колата се пълнеше с вода.

 

Ползвах услугите на Мустанг в Дружба - зад Ромпетрол. Набавих сам въпросния отводнителен канал, както и нова кора за чистачките по тяхна препоръка - всичко е безпроблемно до ден днешен. Единствено не бях много доволен от това как отлепиха стикерите - направо ги изстъргаха, вместо да ги полеят с топла вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...