Jump to content

Съвети за избор на газов инжекцион


Recommended Posts

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При положение, че газовите уредби ланди използват стандартен италиански компютър очевидно е възможно да се настрои.

....но извънгаранционно :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, robobug написа:

.......... няма кой да го настрои в България?

Мойта е с МТМ-ски чип, ландито се настрои безпроблемно още при монтажа. В Бг, официалния сервиз за Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За близо 2,5 години ползване и изминати 60к.км нямам абс. никакви проблеми с Ланди Ренцо ( да чукам на дърво), освен в началото първите 500км., но това си беше до допълнителни настройки. Супер доволен съм, чип нямам. Разхода при пенсионерско каране (като моето ), предизвиква логиката за такъв автомобил, че съм и куатро.

Ако трябва да слагам пак бих заложил на тази уредба и  разбира се ако нямам планове за чип, но от горните мнения става ясно, че май и това вече не е проблем за Ланди.

51 minutes ago, NIKO said:

Мойта е с МТМ-ски чип, ландито се настрои безпроблемно още при монтажа. В Бг, официалния сервиз за Варна.

Я сподели, може и на л.с. да не цапаме темата на колегата - наложи ли се да сменяш нещо по уредбата, като цяло: рейка, изпарител, друг софт и т.н?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за мненията! Още събирам оферти от майстори но като цяло всички препоръчват  “Lovato”  а колкото до чипа за сега не мисля да го правя ( но и с чип до 190кс няма проблем за над 200кс се купува отделно бърз изпарител и пак става но не мисля да си чупя колат:hilezh:

49AB563A-D573-4DF7-88B4-1E080FAD8B58.png

ADB6443A-7E18-4FE9-99BE-8CC0CAAD2AF0.png

E2761792-A67E-4A7A-A738-057C7818278C.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или газовите инжекциони са паднали или аз съм стюпид, че броих почти 1500 лв преди 2,5 години за Ланди, или съм си платил и за марката?

Верно към тия пари има 20лв за зареждачка резервна и мисля още 20 за зареждане до мястото на бензина, ама 300лв горница.............или НА София заради конкуренцията цените са по-ниски.............who knows.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи какво са ти включили - цената може да е ниска, а може и да е висока. Предвид, че не може да сложиш чип, по-скоро е ниския клас, на цената на високия.

 

21 hours ago, ilian681 said:

Благодаря, за мненията! Още събирам оферти от майстори но като цяло всички препоръчват  “Lovato”  а колкото до чипа за сега не мисля да го правя ( но и с чип до 190кс няма проблем за над 200кс се купува отделно бърз изпарител и пак става но не мисля да си чупя колат:hilezh:

Колата се чупи не от "чип", а от лошо настроена уредба. За което не е нужно да имаш чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с а.е.в обд2 ,дюзи заволи панджет,изпарител кме голд турбо почти 4 години .Мотора има чип .Според мене- ландото е малко  скъпо и не предлага повече!!! Огледай се за газов компютър европагаз, бързи дюзи хана,ако няма да чипваш изпарител томасето супер за 400коня и ще е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм също с КМЕ с 5 години гаранция (пълна) за А8 и монтажа е на ниво ,ако си от Софето У Progas и си ти ;)

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/23/2019 at 20:26, MAPTO7007 написа:

Landi Renzo Evo

Още един глас за Ланди-Ренцо. Сумарно имам над 250 000км на 3 лични автомобила (3.0L, 1.8Т и 1.4i) - никакви проблеми или забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки гараж,газ сервиз.Някой замислял ли се е за какво става на въпрос?Гаранция 5 , 8,10 години!Колко време ще издържи на конкуренцията ,този сервиз?Или да продаде наличните количества на минимални цени и после катинара е на лице,търси го колко искаш!Сега и всичко ще е свързано и с НАП.Така ,че имайте и това в предвид.Всеки сервиз е длъжен да даде касова бележка и протокол за извършената дейност със сертификат одобрен от ЕС  , като се започне от водните маркучи, тръби ,газови дюзи и много други неща който са описани в инструкцията за монтаж на системата.За това първо прочетете или се консултирайте във някои оторизиран сервиз преди да започнете някаква интервенция на вашия автомобил.Надявам се да съм бил поне малко полезен с този пост!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се едно каубой влезе с шут в бара и изпищя "КОЙ боЙдиса коня ми ЗЕЛЕН?!?".^_^

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, на всички Ви за мнението :respekt: Спрях се на https://landi.bg/landirenzo-evo-obd-висок-клас-газов-инжекцион-за-3-4-цил/ 1350лв им е офертата ! Дано не сбъркам :hilezh::razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...