Jump to content

Плафони и лампи на вратите


Recommended Posts

Здравейте, от скоро се сдобих с b8 1.8 quattro, имам въпрос за светлините по плафоните и на вратите, за сега не работят, проверих бушоните наред са, чудя се дали не е от комфорт модула, ако някой е имал подобен проблем, нека сподели, благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря за информацията, а основ ия проблем си ми остава... На свободен ход с леко подаване на газта изпушва черно, масло също харчи и доколкото чух на 200 км тези двигатели 1.8 tfsi quattro са за основен ремонт. Обаждах се в das auto и приемника ми каза 7000 лв за Ремонт и направо ме уби. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше с 2.0 ТФСИ Куаттро щяха да ти обадят 8500, направо за инфаркт... Тааа преди покупка се прави проучване, а не след. Търси друг сервиз, със сигурност ще получиш по-нормално предложение. Или си прецени колко доливаш и карай така. Иначе заводски на ангренажа му дават 180000, така че много не го умувай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Tihomir_pavlov032@abv.bg написа:

Обаждах се в das auto и приемника.........

Бухахахаахахаха. В по-измамнически сервиз не можа ли?

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да може би си прав, незнам чудя се какво да правя или да го Ремонтирам или да го продам, защото и в друг сервиз... 3...4 хиляди лв пак ще излезе, затова си мисля че 2.0 tdi трябваше да взема

Може и да му сменя веригата и са му сипя 10w40 и да си го карам, с 10w мисля, че ще гори доста по малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 700...800 гр. на 1000 км, мисля да не правя никакви основни ремонти, сипвам му 10w40 с някаква добавка и това е ти как мислиш, какво ще ме посъветваш☺️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте отново! 

Някой да помогне със смяна на лампите на плафоните в купето. 

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...