Jump to content

Затрваряне на прозорците през ключа


baniole

Recommended Posts

Здравейте, при кодиране на конфорт модила прозорците не искат да се затварят с ключа, макар, че и при поставянето на старите стойности в comfort модула пак не се активира? Някои сблъсквал ли се е с този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така , но не е нужно да е едновременно , може и един по един, просто трябва да задържиш бутона, докато сваляш и вдигаш прозореца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , копчетата за прозорците имат две нива на натискане ,погледни като ги натискаш на второ ниво (без да задържаш, само натискаш еднократно) ,дали се свалят и вдигат автоматично или спират, след като спреш да натискаш бутона. Ако някой от четирите прозореца не се сваля/вдига сам, значи него не си адаптирал и тогава правиш по-горе описаната процедура отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни както Джано ти каза в MMI влизаш на Car->Systems->Central locking и активира прозорци и шибедах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не стават тея опции слагам ги но не иска да затваря прозорците, а за обучението с ключа ако ключа не е стартиран на контакт прозирните не работят няма ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го controller 46> Adaptation>function 10 Channel 61. Слагам стойност 15 и всичко се оправи! Хем се затварят прозорците и шибедаха хем и се отварят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги сори за въпроса, но нещо с търсачката не се справям затова ще питам тука или някой ако може да ме упъти към такава тема ако има.

Преди две седмици си загубих ключа днес пристигна новия от дилъра но искат да им закарам колата за да го кодират. Проблема е че съм в Англия и трябва да търся пътна помощ и т.н. Не искат да дойдат на мястото колкото и да струва. Въпроса ми е дали е възможно сам да си го кодирам с Вагкома или ... ??

 

P.S. Забравих да опиша автомобила Audi A8 D3 2006 3.0 tdi

Редактирано от velev1976
Добавяне
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е, ако си знаеш пина. Иначе не.

 

намери някой ключар да дойде. С компютъра е за 5мин. Приготви си с теб всички ключове, за да ги регистрират, защото първо се изтриват съществуващите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси значи ще се ходи при дилъра. Нямам действащ ключ нито Пина ... отдавна спряха практиката от Ауди да предоставят пин кода нали трябва да кихаш,ако имах пин кода лесна работа ( даже и ключ нямаше да си поръчам от тях) . Благодаря на всички за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа е от официалния Ауди дилър  поръчан по рамата но ефектът е нулев просто искат да им закарам колата и да го кодират. Нищо не можеш да правиш с него нито на контакт нито дистанционно да отвориш, нарязан си е и ръчно си отваряш и до там. Не ми се дават излишни пари за vag commander или VAS 5054a , 6154 и ефекта да е отново нулев ... в сряда имам час да им я закарам и ще видим каква ще я свършат :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е разрешен:

440.36 за ключ

218.00 рекавъри

130.80 кодиране 

Така че ако имате само един ключ по добре вземете мерки навреме защото е в пъти по евтино. Живи и здрави да сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не се ходи в официалния дилършип за такова нещо - разбира се че ще ти одерат кожата. Има си автоключари за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима идваха нарязаха ключ и я отвориха и до там, не успяха нито да кодират нито да я запалят. А повярвай ми доста технологии мъкнаха с тях 😂😂 Имаха някакъв проблем да прочетат екуто или имото но така и не разбрах какъв точно е проблема а пък и все пак нали държат в тайна процедурата 🙄

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 различни ли?

 

И не можаха да накарат дилърския ключ да работи ли? Не ми се вярва. Сигурно са пробвали с китайски, щом за нарязване споменаваш.

Да се прави китайски ключ без да има наличен работещ е доста по-трудно. Не всеки има нужното оборудване, не са успяли да запишат нужните данни в ключа.

 

С дилърския щяха да се справят. Ако нямаш никакъв кюч по-добре да си поръчаш оригинален и да извикаш ключар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...