Jump to content

Какви гумени стелки да взема за колата


hristo666

Recommended Posts

Искам да сменя оригиналните стелки защото предната е изтъркана вече. Предпочитам да са гумени защото няма толкова прах от тях . Дайте предложения за хубави гумени стелки ?

Колата е ауди 1,8 т 2002 година .Може и ако има комплект и със стелка за багажник или отделно .

Редактирано от hristo666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Frogum към 50 лева бяха, но си заслужават. За никакви минуси не се сещам, лесно се мият, имат дупки за захващане към мокета и пасват точно. Качествени са и не се протриват лесно, не миришат на гума. за багажника ползвам старите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден купих от AutoPro 4 броя petex и за багажника - по 53 лв. , общо 107 дадох. Супер са, меки, не миришат, пасват перфектно дупките - това за Ку 5. Преди това на ЕМ комплект звъннах - даваха ми само вътрешните за 80 лв, и почти още толкова за багажника. Пожелах им весели празници :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.Аз отдавна искам да ги изхвърля оригиналните,че така се протъркаха,чак емблемата я няма вече.Но защо ли не харесвам гумените стелки?По-лесна поддръжка,но пък зимата....сещате се,сняг,лед,кал.Разгледах и другите,но пък въобще не отговарят на формата на моите.Е,все ще ги навра,ама нали уж са за моя модел,пък.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих от тези на А3-та.На купето поръчах от същият сайт за модела.И на двете коли пасват добре.

https://www.stelki.bg/product/1398/moketni-stelki-za-audi-a3-96-2003-material-elegant.html

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,нещо подобно са и моите.Но,тези са с дупки за копчета,а старите ми нямат такива дупки.Говоря за а3 99г

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като се разрови човек излизат модели,ама на риск,понеже са онлайн.Първите и два пъти по-евтини(20лв) са от  висококачествен полипропилен .Вторите 46лв и никаква информация,освен че са оригинални стелки с високо качество на изработка и никакъв мирис на гума.

УнивеÑÑални мокеÑени ÑÑелки Petex модел Carbon 4 ÑаÑÑи ÑеÑвени

 

 

2638-thickbox_default.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам снимките вероятно са универсални стелки.При стелките за А3 шофьорската е малко по-изрязана в лявата част заради пластмасата,която е до педала на съединителя.

product-3972.jpg

product-3974.jpg

 

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,водят ги универсални,затова и се чудя,дали ще ги натикам.Вторите са по-изрязани.А първите,не чак,но описват материала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...