Jump to content

SD КАРТА unreadable


georgi12346

Recommended Posts

Здравейте , купих си карта SD 2 GB https://www.amazon.com/Transcend-Flash-Memory-Card-TS2GSDC/dp/B000FGNM6I   и като я сложа, ми изписва unreadable , пробвах да я форматирам в FAT 32 и FAT (default ) и пак не иска да я чете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Незнам с каква ММИ съм, има ли значение ? 

Преди 17 часа, Милчев написа:

С каква MMI си? 

 

Преди 15 часа, nickgaidarov написа:

А записал ли си нещо на нея и ако да, в какъв формат?

в мп3 формат . около 20 песни 

Редактирано от georgi12346
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не би следвало да има проблем - поне според книжката на колата.

Единственото, което се сещам, е, че (особено в последните години) се навъдиха няколко разновидности на формата mp3 и не всички могат да се четат в съответните устройства, които са конструирани да поддържат този формат. Изключително тъпо и неприятно е, но факт. Ние имаме уредба, която поддържа песни в mp3 формат, но съм имал случаи да направя записи в същия формат и уредбата да не ги чете. В такива случаи правя следното - търся същата песен пак в mp3 формат, но от друг източник - и така, докато търсенето ми се увенчае с успех.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, georgi12346 написа:

...

 

Колега, защо си взел тази скъпа 2 GB карта от Амазон предназначена за по-стари устройства които не поддържат повече от 2 GB, вместо да идеш до Технополис и да си вземеш една 16 GB Кингстън за 9 лева?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 5/4/2019 at 0:43 PM, Aleks67 said:

И моята е преди фейслифта, пък си чете 16ка... при това само еСДе.

Това няма как да е вярно, тъй като SD формата е само до 4 GB.

Иначе действително и преди фейслифта В8 може да чете повече от 2 GB, при това и други формати, но само с ъпдейтнат софтуер на ЕКУ-то, което е не само скъпо, но и рисковано начинание.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, моята в момента е с 32ка или 64ка за музика в единия слот. Трябва да проверя, но мисля беше 64ка като на видеорегистратора. Все пак така разбрах, че това всъщност работи доста добре.

С най-високия MMI съм. 3GH (7T6). Колата е преди facelift и не е ъпдейтвана.

FAT32, microSD с преходника си. Някакъв висок клас на Samsung Evo Plus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата обаче е 2010 или 2011 г., нали?

Сега се поразрових и научавам, че колите от този модел, произведени през 2010 и 2011 г. (макар и преди фейслифта) действително имат упоменатите в горния пост възможности.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото се запознах не се води чак междинен фейслифт (явно от Ауди са над тези неща...:hilezh:), но действително от 2010 г. в основния модел има някои подобрения, между които и това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил ли си да сложиш MMI от следващите или направо от последните, които имат Гугъл Мапс.

Ако си с екрана с високата резолюция, не би трябвало да има спънки.

Аз преди време проучвах дали да скачам на фейсовия MMI, но ме разубедиха. Ти поне имаш достатъчна мотивация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Имам решение за проблема на А4 Б8 и А5 8Т. Среща се при обикновен CD changer Concert(8UD) и Symphony (8UM). След ъпгрейд чете карти до 32гб SDHC. При интерес,ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...