Jump to content

Светят(мигат) жълта и зелена лампа за окачване


grishev

Recommended Posts

Здравейте! Вчера ми изпусна лява предна възглавница. Днес смених възглавницата тъй като бе спукана. Колата е ниско долу и постоянно ми мигат жълта и зелена кола(лампа). Записва ми грешки 01577. Моля за малко помощ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата нова ли е или правена? Да не сте пропуснали да вържете въздуха към нея? Грешката е за прегряване на компресора, което значи, че помпи, а колата не може да достигне нивото. Сензора за нивото закачен ли е?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова е. И нов клапън за нея. Вс е закачено но двете светлини мигат постоянно. Днес ще проверя пак дали вс е закачено както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго, за което се сещам е компресора да е сдал багажа и да не може да вдигне достатъчно налягане.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си мислех, но работи нормашно. Все още нв мога да се затътря в сервиза, но ще видя какви стойности ми дава на диагностиката.

Другото което намерих докато се ровя е това: 

-Caribmon: If you are having difficulty getting the controller "back to normal" after it has been fibbed to, try this: 1) Open the suspension controller. 2) Check for fault codes, clear if necessary, check again. A persistent "Incorrect basic settings or adaptation" fault is OK, just make sure there are no other persistent faults. 3) Close the controller. 4) Open it again, enter the security code, go to adaptation channel 00 (zero), and enter a 0 (zero) as the new value - even though the existing value will be zero. Entering a zero as a new value in channel 00 of ANY controller resets the controller to default settings. 5) Turn the truck off, lock it up, leave it alone for an hour (go have lunch). 6) Come back after lunch, start the truck, drive it a short distance (around the block is sufficient), then try doing a basic, simple, truthful adaptation once again, see what kind of luck you have. I have encountered Phaeton suspensioncontrollers that also have become somewhat confused and recalcitrant after being fibbed to too many times. The above procedure has helped get things back to normal. Michael

Ще пробвам и него макар че е за wv phaeton 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че възглавницата е дефектна. Благодаря за помоща! Вече всичко е топ, адаптирах без никакъв проблем.

video-5eb192a4e1238a0930c9f123ab1f990e-V.mp4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Шумен е, то о аз съм от там https://aeropik.bg/index.php?route=information/contact

Но отидох направих рекламация и ми я смениха на момета, така че нямах грижи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...