Jump to content

Ауди А4 Б5 Авант 1,8 1996 г.


Recommended Posts

Здравейте продавам си колата - А4 Авант , поради това че си купих друга и отделно имам една Тойота Корола и ми идва малко излишна. Колата има доста хляб в нея и искам да я продам на някой които ще я ползва.

Аудито е 1996 година , има газова уредба  - ГИ Тартарини Етагаз, която се нуждае от реновиране ( в момента гори доста на газ и я карам на бензин).

Колата няма ръжди и удари, купето вътре е доста запазено и поддържана за годините си. Окачването е здраво. Имам я от 11 години и знам кое що.

Скоро правих ремонт на двигателя - сменях първо изгорели клапани, после и повдигачи които бяха запечени. Сменен ангренажен ремък и обтегач с верига на валовете. Има някакъв проблем още и леко мени оборотите на свободна и работи леко неравномерно, но работя по това, а и цената ще е съобразена, Лети джанти, гуми на 80 процента летни или зимни по избор. Нов акумулатор. Винетка за 2019 , преглед, гражданска, всичко. Единственото е че идва време да се претапицират клапите на парното - ако на човек му се занимава ремонта е без пари. Всичко друго е добре. Сд Сони МП3 с усилвател Блаупункт и бас каса. 4 ел. прозореца, борд компютър, прибиране на огледалата, климатроник. Нов акумулатор Бош 70 ампера. Сега за цената - 1400 лева с коментар за колеги от форума. Колата е хубава и има хляб в нея - просто ми идва 3 -та кола , а 3 коли са ми много. Не ми се разглобява на части или да отиде в Мегапартс , затова коментари ще има за хора които искат да я карат.

П.С. Няма да разправям какво съм сменял в годините , защото е много , но съм имал и много добри моменти с нея.

Взех я на 125 000 километра уж от Италия 2008-ма година. Сега е на 295 000, но е много по добре от тези на 200 000 км. от автокъщите.

Колата се намира в Стара Загора.

Контакти на лично или тел. 0878883626.

20180417_105648.jpg

20180812_185339.jpg

20190227_090507.jpg

20190227_090519.jpg

20180812_185339.jpg

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради ниския интерес днеска я разглобих - оказа се един зъб разлика на единия вал. Колата е шест точки в момента и цената е друга. Ремонта излеза НУЛА лева. Просто не ми оставаше време да се занимавам с тази кола.

Нова цена - 2500 лева. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...