Jump to content

Б6 амортисьори и пружини


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Търся да си купя задни пружини и предни амортисьори, колата е б6 авант, авф, куатро, ръчни скорости . Не държа да са нови, за това пиша тук. Ако някой колега има останали амортисьори или пружини, моля да пише. Възможно е да взема и цял комплект от 4 пружини и 4 амортисьора.  В момента предните амортисьори са различни и това се усеща, а наскоро открих, че една навивка от задна лява пружина е счупена и съответно отзад в ляво колата е клекнала малко. Проблем е че не знам какъв е цветния код на пружините отзад, защото са ръждясали и боята я няма никаква. Ако някой колега е с такъв автомобил и каже какъв е цветът на пружините, ще съм много благодарен. 

Благодаря предварително на отзовалите се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  има много коли на части,също така и такива коиъо са вкарани от Англия,поразрови се и ще си намериш и нормално и с лайн окачване до 300лв   4 пружини и 4 амртисьора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейте,

Вече съм с нови пружини и амортисьори, 4 пружини Lesjofors и 4 амортисьора Japanparts. Разликата спрямо старите 3 амортисьора Монро и 1 Закс, както и 4 умекнали с годините пружини, 1 от които счупена е Огромна! 

Частите които свалих са ми излишни ако някой ги иска да пише. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...