Jump to content

карта за 2019г


stefaka

Recommended Posts

Нали Audi бюлетина миналата година обяви че няма да има повече ъпдейтза mmi2, до 2018 каквото е било е било.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картата е същта като за мерцедес, които издадоха за 2019, но тя реално е същата като за Ауди 2018. Ако догодина пуснат 2020, ще я направя да става за ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не би трябвало, при ме го отваря...

ето отново линка, заедно с ключа:

https://mega.nz/#!1q52HJJZ!k3zQ3rBdGaM4WKcKvVcWlL20xBblFpWXyWS2UEgRECQ

 

P.s. не си копирал целия линк от поста и затова ти иска ключ

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на моменти на ММИ-то ми изписва, че има проблем диска и да го проверя. Не знам защо така ми дава, че все едно няма диск и след някъв период от време, някой път 5мин, някой път няколко часа, се оправя самичко без да правя нищо. Преди да запиша такъв диск с оригиналните дискове не съм имал такива яде. Предполагам е от диска, но все пак някой да има представа какво може да е ? Бях го записал на най-бавната скорост до колкото помня.

Редактирано от marinnik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pe6koo написа:

Оптиката ти си заминава просто :)

 При мен дори записва двд-то като грешка мислех да го свалям да го чистя да разбирам ли че няма смисъл 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За диска за навигацията имаше ли значение, дали е +R или -R ? Че моята май минусите не ги харесва, сега ще пробвам и с друга програма, и ако пак не стане ще търся +R.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами този предния, който съм записвал е +R и върви, ама имах под ръка само минуси и нещо не го акцептира. Ще пробвам с едно HP пак е -R, и друга програма и ако пак не стане ще търся +R.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще пробвам, мерси. Ама доколкото разбирам е по-важна програмата и скоростта, отколкото дали е + или -

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене се получиха нещата с картата за навито, с хубав диск и ниска скорост. Явно няма значение дали е + или -R, Благодаря отново на всички колеги и най-вече на Dan4ote за насоките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...