Jump to content

карта за 2019г


stefaka

Recommended Posts

Аз мисля, че при мен стана като записах на +R картата на 4та или 8ма скорост, защото по-ниска нямаше ама имам чувството, че квото и да правя както казa N1995... две дупки и айде :Д. Записах 4-5 диска общо докато стане работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,свалих картите от линка,записах диска,но не ми тръгва.Изписва ми да си проверя диска. Аз ли бъркам някъде ? Качвам снимки от файловете на старите(които ми вървят) и новите карти. Да не би да има някой файл в повече в новите карти и заради това да не ми чете диска? Или пък да е от диска DVD-R,DVD+R ? Старите са на DVD+R,а новите на DVD-R

D3EEB629-6CAB-41B9-AA50-AB3A2DE733A8.jpeg

Новите 

373D692B-B85E-4463-BC26-8BC848906AC7.jpeg

Редактирано от Marto9108
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите карти не съм ги записвал аз,а новите ми позволи да ги запиша на х8(това беше най-ниската възможна скорост) диска е вербатим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто се отказах да се занимавам с тия дискове. Сигурно 10 диска записах и нищо не става, а като си сложа оригиналния диск от 2017та и веднага тръгва без да прави никакви проблеми. На момент си мисля, че може би е най-добре да си платя 20-30 евро за оригиналните от 2018та, които мисля са последните карти за нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, marinnik said:

Аз просто се отказах да се занимавам с тия дискове. Сигурно 10 диска записах и нищо не става, а като си сложа оригиналния диск от 2017та и веднага тръгва без да прави никакви проблеми. На момент си мисля, че може би е най-добре да си платя 20-30 евро за оригиналните от 2018та, които мисля са последните карти за нас.

 

Тези от 20-30 евро надали ще са оригиналните ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали има голяма разлика между 2018 и 2019? И да има всъщност аз винаги си пускам Waze, така че навигацията в mmi си е отживелица и става единствено за дълъг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че от 2018та са последните карти за нашата навигация. Някъде бях чел, че нямало да има нови карти.

@kgg.becks, ами някви подобни като тази обява бях гледал: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-navigation-mmi-2g-2018/1465884899-216-7144. имаше и от окооло 40-50 евро също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали има голяма разлика между 2018 и 2019? И да има всъщност аз винаги си пускам Waze, така че навигацията в mmi си е отживелица и става единствено за дълъг път.
Умряла работа са, една готина поставка за телефона и с него. Тия нито трафик показват, нито препятствия.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А могат ли да се добавят снимачките и евентуално да показва разрешената скорост по пътя по който се движеш в момента?
Говоря за mmi 2g high

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...