Jump to content

Странен проблем


Daniel123

Recommended Posts

Здравейте , имам ауди а4 б8 и съм много доволен от колата , но прави някакъв странен проблем. Последният път като ходихме до Турция , на митницата имаше голяма опашка и колата вървя запалена 2 часа и сменяхме от P на D (автоматик). И решихме да я загасим , че вървеше много време и като я загасихме по-късно не искаше дя запали. Със старт-стоп система съм и като натисна ключа завърта и спира. След няколко опита показа , че има паднал акумулатор и като ни дадоха ток веднага запали. След това от MMI видях , че акумулатора се е заредил на 100%. В Турция този проблем не го направи и на митницата повече не я изгасихме (колата през цялото време си беше на 90 градуса) и като я изгасихме да ни проверяват багажника , колата пак не искаше да запли. Дадоха ни ток , но пак не стана. Изчакохме да ни купят и донесат нов акумулатор и като го сменихме запали. Този проблем го прави само на границата , закарахме я в сервиз и всичко е идеално. Не могат да намерят никакъв проблем. И преди е правила така като чакаме върти , но пали , а този път отказа. Въпроса ми е от какво може да е това ? Не мисля че проблема е в акумулатора , защото е чисто нов на 6 месеца. Благодаря за отговорите предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...