Jump to content

Audi A6 2015 2 tdi 190к.с.


Recommended Posts

Здравейте, 

харесал съм Audi A6 2 tdi.https://www.dasweltauto.bg/detail/2012000946?brand=audi&minPrice=45000&minRegYear=2015&modelgroup=audi-a6-lim. Бих желал да ви питам този мотор добър ли е за А6 и какви впечатления имате от него. На тази обява ми харесва цената, километрите и колата е ползвана от фирма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом спортните шкоди са с този мотор трябва да е достатъчен за А6-ца с 300 кила отгоре. Ресурсът му е безкраен.

На мен ми е интересно - правил ли си тестдрайв на такъв модел, и ако да - как се държи с-троника на предно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ми историята на колата и посещенията в сервиза всяка година. Километрите отговарят. Не съм я пробвал просто искам мнения да събера и след това да отида на тест. Имам познат там и ми казва, че колата е ок. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е ОК за купето, задвижването за мен лично не е, но ти си преценил вече. Щом е хубава колата, скачай :)

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си помисли добре и виж и други , имай база за сравнение !

Ти сериозно ли искаш А6 2015г с такъв салон и да не е Куатро ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н е следя пазара в Дупница какво има и какво -не -нека си я вземе човека щом му харесват километрите -като гледам на теб също -па ако ще да е и ,,КАРА-БИНА ,, !

Преди 3 часа, Бако Мецан написа:

В Дупница има къде къде по-добри на по-малко километри.

Да те питам - честно ми каи ти в такава кола ще седнеш ли само заради километрите ?

Ама бъди искрен.....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще си купи за тия пари 5 годишен Allroad bitdi с един куп екстри на около 200хил км.

Друг Q5-ца на под 100хил км.

А трети чисто нова шкода....

Хора всякакви, свят широк.

А6-цата не е лоша, ще върши работа за комфортно придвижване от т.А до т.Б, не се очакват кой знае какви ремонти през следващите 50хил км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е пример за т.н. "куцо врабче" - 2,0тди на предно, джанти 16ки (или поне така изглеждат), текстилен салон и ръчни седалки и (липса на) какво ли не още...

Единствената утеха е, че караш фейс....

Аз бих подминал с 200...

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този "фейс"  означава, че колата не е с мултитроник......което не е малко - минимални загуби в кутия  и задвижване, без нужда моторът да се ограничава откъм торк в ниските, 400nm са достатъчни за доускорение при тези условия, по-ниски обороти - от там по-нисък шум и разход.........потенциал за чип (табу при мултитроника).

Ако се клати много на тези джанти ще останат за зимата, едни хубави джанти са 500-700лв.

Ремък се сменя на 220к км, ако се кара с хубаво гориво и масло шансът да ги достигне без да пипне нищо по мотор, дпф, турбина е много голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата ми харесва. И ако мръсните седалки са и големия проблем....значи няма проблем! Едно нещо обаче ме човърка- защо някой ще си закупи А6, макар в сравнително ниско ниво на оборудване и ще измине с него само 67 000 км. за 5 години?! Не твърдя, че не е така, а че просто звучи като виц.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата го е написал още в първия си пост-,,.............колата е ползвана от ФИРМА,, ! Служебна кола само газ и похапване в движение ! 

От там и състоянието на салона .............предполагам върната от лизинг !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения плюс на тази конфигурация е, че е много икономична - 2.0 тди на предно прави около 5-6/100 извънграЦко, което е било причината да я вземат за служебна. За каране е изненадващо приятен, без да блести с динамика. 

 

Ако е с автоматични дълги светлини и адаптивен темпомат става, иначе цената е прекалено висока.

 

И винаги знай, че Ауди на предно не е готино ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари може да се намери 3-ка дизел битурбо 313 к.с, с много по-прилично оборудване на околко 100К км. Но всичко е въпрос на нужди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...