Jump to content

Тактически панталони - нови М размер


Recommended Posts

Продавам тактически, водозащитени панталони, здрави и устойчиви. Множество джобове.
В момента, в който ги сложите гарантирано повишават бойните ви умения с 50 левъла. Вече ще владеете джудо, бойно самбо и основните нинджа-техники, нищо че преди това сте играли само шахмат и то не редовно.
Панталоните са лично благословени от Папата при посещението му в София преди дни. Бях в тълпата и ги размахвах, а когато Той мина покрай мен, папамобилът спря, Папата ме погледна възторжено, вдигна ръка за благословия към тях и каза „Евала, копеле! Супер са!”.
Цветът им е черен – какъвто е и цвета на черната завист, с която ще ви гледат околните, като ги обуете.
Цената е 50 лева, което е супер-промоция от 54 лева, колкото ми струваха на мен! Уникално предложение, изпуснете ли го сега, нищо чудно след седмица да видите същите панталони на 40 лева и да умрете от яд, че не сте ги взели само за 50!
Ако случайно за офертата ми тръгне наддаване, то искам да ви кажа, че всяка сума над 10 000 лева ще даря за благотворителност! Да видите, че и аз съм човек, а не просто някой, на който са му сбъркали поръчката и са му докарали грешен размер панталон!
Сега четете внимателно, че няма да повтарям – размер М, дължина на панталона 107 см, талия 97 см.

2_63a32595-e849-420e-99af-b9dab0bdb969_720x.jpg

5_808573c1-8e40-4d82-b68c-1cdcbfbe78c9_720x.jpg

Cover_8ab8d74d-574f-43f6-be20-8ac8a1da2884_590x.jpg

n2_720x.jpg

N3_720x.jpg

N6_720x.jpg

N9_large.jpg

Tactical_Waterproof_Pants_Image_2_720x.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркате ме с някой друг, но аз също възнамерявам да бъда точен. Благодаря за ъп-а ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...