Jump to content

Въпрос за конретно Ауди А4 B6


Моля маркирайте кое мислите, че е най-добрия вариант.  

3 гласа

  1. 1. Ауди А4 B6 2.0

    • за 4700 лева
      0
    • за 4499 лева
      0
    • за 3999 лева
      3


Recommended Posts

Здравейте, харесал съм си Audi A4, а B6 ми изглеждат доста добре за парите. Искам да ви попитам какво мислите за мотора 2.0 131 коня, става ли, здрав ли е, много ли е скъпа поддръжката? Като цяло за цялата кола ме интересува дали ще е много скъпа поддръжката, първа кола ще ми е все пак :D Как е по-добре - автоматик или ръчка? На газ добре ли е двигателя? Отдолу пращам линкове на конкретните коли, които са ми хванали окото, ако може някой да си изкаже мнението по тях ще съм много благодарен!

 

https://www.cars.bg/offer/c2660072

https://www.cars.bg/offer/c3113706

https://www.cars.bg/offer/c3115785

 

Ако може да кажете дали изобщо има смисъл да си давам парите, за да отида да ги огледам също ще е от полза! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пишеш дипломна работа или имаш интереси в областта на моторните масла са удачна покупка за експерименти.

Скромни са цените и има защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Масло ли горят? Ако да това колко голям проблем е, а ако не какви точно са им недостатъците?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Би ли препоръчал такъв автомобил? Какви последици може да има от това, че мотора гори масло?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E като гледам началото на темата, харчи към 2-4л от смяна до смяна. Ако не се правят пробези от порядъка 30-50к годишно и няма други негативи, какъв е проблемът да долива човек масло от време на време? Не изисква кой знае какво усилие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че не се знае защо и как харчи масло....и кога ще спре да се движи.

Има няколко потребителя на форума, които са наясно.....

 

Ако се купи за около 4к с работещ мултитроник,  изкара 60-70к км  на газ и после се бракува ......е супер кола за градско в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тия трите някоя.. (мое мнение) Тоя мотор го карах, не искам да го хваля, но си е добре с изключение на маслото което гори доволно много и НЯМА ОПРАВЯНЕ. Аз послушах колегата Raino и не съм отварял мотора за ремонти. Карах го 5,5г и 130,000км Нищо сериозно като ремонти. С газ колата върви нормално, разход 8-10/100 Разход на масло при мен 330 до 500мл на 1000км(при всеки е различно) Автомата е милтитроник и вече на тия години и км си е риск. Аз бях с ръчка и нямах грам проблеми с нея. Тоя мотор не е за състезатели все пак е атмосфера. Въпрос на личен избор е всичко. Успех 

 

П. П. Хубаво е да прочетеш темата посочена по - горе от колегата ALT масло 

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...