Jump to content

Bluetooth модул


forkoz

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с bluetooth модула на D3-ката. Отказва да се свърже с какъвто и да е телефон, рестартирах MMI, но пак без резултат. Някой с идеи по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика пускал ли си да видиш дали има грешки срещу модула? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез тогава през MMI и изтрий всички устройства които са запомнени и пробвай пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че не ми дава достъп до устройствата, които са били свързани... Отварям и имам достъп само до името на bluetooth и нищо повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест не може да свържеш друг телефон трябжва да сложиш сим карта на моторолата. има мн писано в форума. търсете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mr12v има модул с bluetooth. Okolo 300 lv e .  Имаш флашка и блутут. Хем слушаш музика и хендсфрии също. Вързва се към ченджъра 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудих дали да си поръчам един за да мога да си cast-вам и музика от телефона, ама не съм убеден че качеството ще е добро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мнение (от фейсбук или от форума, не помня вече): "Тъч скрийна ще е адски неудобен, освен ако нямаш 1.20м ръка". За да се убедя пробвах да докосвам дисплея, докато карам.. трябваше да си надигна гърба около 20см от седалката, че да го стигна ,а аз не карам легнал като повечето шофьори, така че поне за мен е неудобно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не винаги ше го ползваш. Конзолата с бутони е достатъчна.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове, дойде модула и греда - оказа се, пе работи с ММИ 3 и нагоре или след 36 седмица 2008. Ако някой е в тези критерии може да го пробваме.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София ли си? Може да го тестваме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, DJANO said:

Пичове, дойде модула и греда - оказа се, пе работи с ММИ 3 и нагоре или след 36 седмица 2008. Ако някой е в тези критерии може да го пробваме.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Джанка, ПРЕДВАРИТЕЛНО се проверява дали дадена джаджа ще върши работа и тогава се купува. Къде отиде прочутата габровска пестеливост?

Явно шоплука не ти влияе добре...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Traytor said:

В София ли си? Може да го тестваме. 


Да, хайде другата седмица ще измислим нещо, че графика ми тия дни е лудница.

 

1 hour ago, nickgaidarov said:

Джанка, ПРЕДВАРИТЕЛНО се проверява дали дадена джаджа ще върши работа и тогава се купува.

Така е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си свободен, драсни ми едно лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
On 5/27/2019 at 3:34 PM, billysezgo said:

Mr12v има модул с bluetooth. Okolo 300 lv e .  Имаш флашка и блутут. Хем слушаш музика и хендсфрии също. Вързва се към ченджъра 

 

Може ли контакт? Точно такова нещо ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с колегата@Traytor тествахме блуутута, който бях взел за ММИ3. Оказа се, че звука е добър и за тия пари качеството е повече от добро.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заспа ми кат на свинче звънче. И телефона си се свърза автоматично само за музика към него, а остана вързан за разговори към блутут-а на ММИ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

@DJANO как

On 5/28/2019 at 4:57 PM, DJANO said:

Имаш ли AMI? Има супер евтин блутуут към АМИ. Поръчал съм го, като дойде ще споделя отзиви.

 

Колега, сподели за модула моля те, какъв е и от къде си го взел!

 

Аз поръчах един евтин bluetooth накрайник I-Wave от ali-то, 30 пин, за да го вържа към айпод кабела от Denison-a, но не става и не работи, Denison-a не го разпознава или не знае какво да прави с него... и търся друга идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...