Jump to content

Bluetooth модул


forkoz

Recommended Posts

  • 1 month later...

Здравейте колеги, и аз имам подобен проблем и за да не отварям нова тема, ще ме извини колегата и ще пиша тук. Имам I phone X и след последния ъпдейт на телефона се свръзва с колата, показва ми име, кой ми се обажда, но менютата в колата (кол регистъра, набрани, пропуснати и т.н) седят в сиво и не ми дава да ги цъкна.  Имах го този проблем и с предишния телефон i phone 7 пак след ъпдейт. Опитах всичко, трих дивайси глупости и не и не. Моля за идей съвети и предложения. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези джаджи за блутут стриминг работят само на 3г, на 2г не

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

mr. 12 volta от 5 поръчани работи само един, вие си правете сметката. Аз лично освен с Dension с нищо друго не работя, ако иска някои имам един със всичко

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

[mention=8909]DJANO[/mention] как
 
Колега, сподели за модула моля те, какъв е и от къде си го взел!
 
Аз поръчах един евтин bluetooth накрайник I-Wave от ali-то, 30 пин, за да го вържа към айпод кабела от Denison-a, но не става и не работи, Denison-a не го разпознава или не знае какво да прави с него... и търся друга идея!
на деншъна не става, само на mmi 3g

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Здравейте колеги, и аз имам подобен проблем и за да не отварям нова тема, ще ме извини колегата и ще пиша тук. Имам I phone X и след последния ъпдейт на телефона се свръзва с колата, показва ми име, кой ми се обажда, но менютата в колата (кол регистъра, набрани, пропуснати и т.н) седят в сиво и не ми дава да ги цъкна.  Имах го този проблем и с предишния телефон i phone 7 пак след ъпдейт. Опитах всичко, трих дивайси глупости и не и не. Моля за идей съвети и предложения. Предварително благодаря.
изтри си кол рефистъра на телефона преди да фо вържеш с колата, трябяа да се оправи [emoji16]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mr. 12 volta ОТ ПОВЕЧЕ 6 МЕСЕЦА СИ РАБОТИ ПЕРФЕКТНО. СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ГЛУПОСТИ ЗА КИТАЙСКИТЕ СТОКИ. ИМАМ ДЕНШЪН КОЙТО НЕ РАБОТИ И НЯМА КОЙ ДА ГО РЕМОНТИРА. НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА. ОПТИКАТА Е ОК . ДОРИ В АВИТЕЛ ЗВЪНЯХ ТАКА ЧЕ ВСЕКИ СИ ИМА ПРЕЦЕНКА КОЙ КАКВО ДА СИ СЛАГА ПО ДЖОБА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

късметлия, пробва ли да флашнеш деншъна

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

как да го флашна като усбто въобще не светва :)

Редактирано от billysezgo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mr. 12 volta ОТ ПОВЕЧЕ 6 МЕСЕЦА СИ РАБОТИ ПЕРФЕКТНО. СТИГА СТЕ ГОВОРИЛИ ГЛУПОСТИ ЗА КИТАЙСКИТЕ СТОКИ. ИМАМ ДЕНШЪН КОЙТО НЕ РАБОТИ И НЯМА КОЙ ДА ГО РЕМОНТИРА. НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА. ОПТИКАТА Е ОК . ДОРИ В АВИТЕЛ ЗВЪНЯХ ТАКА ЧЕ ВСЕКИ СИ ИМА ПРЕЦЕНКА КОЙ КАКВО ДА СИ СЛАГА ПО ДЖОБА
Брей какъв тон извади

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...