Jump to content

Audi A8 D3 - съвети и мнения?


Recommended Posts

Здравейте, искам да си купя А8 D3 и исках да се допитам до вас, кой би бил най-добрият ми избор? Като гледах каталога, мислех че ще е 3.0 бензин/газ, но се оказа, че няма такива на пазара и предполагам е доста рядък. Та варианта остава между 4.2 газ и 3.0Д може би? Бихте ли споделили примерни разходи, цени за обслужване, наблюдения, впечатления и всичко, което би ми било от полза при избора на кола, която няма да ми скъса нервите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не ти скъса нервите и джоба  кола от тоя клас формулата е следната. Взимаш средна левова стойност на колите в нашето мобиле, обръщаш в € и взимаш от Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kvm_88 написа:

За да не ти скъса нервите и джоба  кола от тоя клас формулата е следната. Взимаш средна левова стойност на колите в нашето мобиле, обръщаш в € и взимаш от Германия.

+1

Вариянт едно трябва да ти е Германия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, DJANO написа:

А, въобще нямам намерения да я продавам ама ако изскочи някой мераклия с парите - стискаме ръцете :zustimm:

Да знааш че при мен в момента Д4 нема:hilezh:  

....добре де има,мааа на онее цени,дето у българия се водят космически :bindafuer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, moto_fan said:

Да знааш че при мен в момента Д4 нема:hilezh:  

....добре де има,мааа на онее цени,дето у българия се водят космически :bindafuer:


Тука цените не са меродавни. В мобиле видях Д3-ка за 7к лв. Смятай какъв погром е :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах 2-3 до 20к, абсолютен погром бяха и трите - тропащи вериги, автоматите включват ужасно напред-назад, някои имат и вибрация (едната направо бучеше на Д), безброй малки козметични забележи, спирачки не са останали ... и уж дребни проблеми които не се знае колко са драбни като примертно че климатроника духа както си иска, неработещ багажник и такива истории.
Одъртяха много вече и тези които стигат до бг повечето са такива които е по-логично да ходят за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да мислиш за следващия собственик точно толкова колкото и той мисли за тебе.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам че не трябва да я поддържаш. Казвам че не трябва да мислиш за следващия собственик. Поддържай я заради сегашния собственик!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теорията на вероятностите. Тя ми гарантира че вероятността да ме остави е много по-малка ако я поддържам.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много забавно е как хора, дето карат коли три нива по-ниско , знаят кое какво е и колко струва! :lol:

Единственото верно е, че остаря тоя модел.  Нооо, иде рред на следващия, за който пак след три години ше се говори какъв таргет е на люлинчани и кромиди и как не е рентабилно да си го купуваш! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...