Jump to content

къде се намира радиатора за парното audi a6 4f


mishoo229

Recommended Posts

здравейте колеги от един месец карам AUDI A6 4f комби 3.0 TDI 224 k.c. от няколко дена забелязах че в краката ми се събира вода и от към пасажерската страна но по малко, четох разни теми но не намерих такава тема с такъв проблем,  в една тема видях че трябва да се отпушат дупките за отводняването които се намират под чистачките и един ден го направих отпуших тези каналчета на истина се събираше вода под кората на чистачките с гледане на  малко клипчета в нета успях да се справя и ги отпуших и водата се източи и аз реших че проблема е решен да ама НЕ след два дена се качвам в колата гледам в краката пак вода нито е валяло  нито сам мил колата ? тръгвам да паля колата и ми изписа че няма вода в казанчето и тогава разбрах че в колата има теч на антифриз казаха ми че трябва да се смени  радиатор на парното.

 

питането ми е дали някой е имал такъв проблем и ако може да ми кажете къде се намира този радиатор и лесно ли се сменява БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТЗОВАЛИ СЕ!!!!!

 

съжелиявам ако вече съществува такава тема моля !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии....миналата година го играх този филм...сваля се таблото ,и всичко под него...кутия на климатроника...греда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...