Jump to content

Мнение за А4 B5 обява (Първа Кола)


Recommended Posts

Здравейте, утре ми предстои да отида и да видя ето това A4:  Audi A4 2000 1.8. Бих искал да ви попитам мнението за обявата, аз говорих с човека, каза ми някой неща: Колата била гаражна и я продавал стар човек(инвалид), имала някакви 2-3 забележки които не се виждат на снимките, когато я е извадил от гаража да я подготвя за продажба била с 3 пръста прах и тн. Продава я понеже имал нужда от пари или нещо такова и всичко като цяло звучеше много добре. Изглежда добре на снимките, но няма да откажа и друго мнение, също така пише, че е 2000 година(тоест Facelift), но не съм сигурен дали аз не съм много запознат или не е Facelift, не че личи много на снимките. Мерси!

Редактирано от offbeatvibe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола е нов внос. Пенсионера ли имал нужда от пари? Кой пенсионер в западна държава ще си продаде колата за 500 евро, щото има нужда от пари?  Гаражна била, смях. Не се връзвайте на такива неща. Гледаш на място, гледаш в сервиз и тогава купуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах ти и джабазките долни лъжи.

Гаражна...пенсионер, дядо, нужда от пари, евро4, хладилна жабка, мултифункционален волан, блокаж, датчик за светлина, ксенон, елекрроно регулиране на окачването 187хил. км:hilezh: а тя гола като пушка... милата.

Само като ги чуеш, бягай далеч. Тоя гламар, не може да пише, ама се е научил от малък да лъже.

 

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори не бих отишъл да гледам кола от обява с толкова много лъжи в нея.

Тази кола не е 2000,не е и 1999,съответно не е фейслифтова...май единственото вярно е,че е А4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет са били пръстите прах, не три:lol:

Горката, стара префейсова кошница, поне парите ѝ Пари.....Автора, ти в кой свят живееш, за джамбазки митове и легенди не си ли чувал? Кой знае от коя морга е издърпан тоя разпад, в последния момент преди шредера, че и близо три бонки му иска^_^.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Знаех ги тези неща, твърде добре изглеждаше и звучеше за да е истина, но просто реших да ви попитам.

Редактирано от offbeatvibe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да увелича бюджета си и попаднах на тази кола: А4 B6 изглежда добре на снимките макар, че цената и е доста ниска предполагам отново и крие нещо. Какво мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...