Jump to content

изгорели газове в купето


Donvankata

Recommended Posts

Здр. колеги , колата е 4.2 решил съм да подкарвам колата и да се отстрани проблема  , ако неможе я оставям да си гние и това е . :steinigung:

та проблема е че изгорелите газове влизат в купето има миризма и в багажника  може и от  там да идва не знам  , гледах генерацията дупки няма  залепих с тиксо клапата в багажника  гледах пластмасите за аеродинамиката Колата е с две резонаторни и едно  средно гърне (оригиналното) и задно няма на негово място  са две прави тръби   .
Най-много мирише при леко отворени предни прозорци  . При затворени се усеща пак но-слабо    и когато колата е карана  и се остави  за 10 , 15 мин  като отвора багажника  там миризмата е непоносима :D

 

 всеки който прочете това ,  ако реши нека напише дали когато  отвори прозорец  я има миризмата на изгорелите газове 


Уточнявам че , миризимата е точно на изгорели газове  .  а не на масло капещо по генерацията .Благодарим

Редактирано от Donvankata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня,от нея завихря и праща  в купето,като я свалиш ще видиш вентилационни отвори,и виж да не са рязали нещо от генерацията,сравни с друга кола ,колко се подава ауспуха. Виж за кори ,които да липсват в задната част,всичко което не е както трябва възстанови .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега за отговора ще я свалям да вида  , но вентилациооните отвори ги облепих с тиско отвътре като свалих само мокета отстрани ,
 

но и мен ме съмнява че ауспуха трябва да се изнесе поне 10 см зад бронята 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

колега намери ли проблема аз го нямам но е ценна информация при мен генерацията си е стокова и е от нераждавейка катализаторите и двата са рязани и махнати от предишните собственици но като я изрежеш пее  и се едно казва еска съм а и якото боботене на място яко гали ухото

а и в кръга на шегата и да я зарежеш няма гниене брат сичко е алумин както казва филип от бричка тоест вечна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...