Jump to content

MMI retrofit, от 2G Basic Plus и на горе


dupeto_e

Recommended Posts

Здравейте колеги, доста изчетох, но не намирам тема свързана с въпроса, а той е, какво точно ми трябва да ъпгрейдна MMI от сегашния модел, който е написан в заглавието и е червен, монохромен, че да стигна до 20 век и да сложа цветен дисплей. За таблото намерих и прочетох ,че само се сменя, в ауди CP и тръгва, но за ММI kakво точно ми трябва, колата има навигация, блутуут, но е 2G Basic. Ще съм благодарен ако някой знаещ и правил ретрофита сподели за какво иде реч...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, това го прочетох, но, не става ясно. Имам Main Unit, Radio Unit, Display unit и CAN Gateway от кола донор, с 2 думи всичко, както и кабелите. Въпроса е ако се навържат нещата , ще тръгне ли и какво ми трябва да подкарам всичко, освен CP разбира се. Аз съм с някои екстри като Blootooth, примерно, ще работи ли с новите модули ,няма ли, чета и за усилвателя ,че има значение, навигацията какво ми трябва, DVD или през SD kартата става. Просто търся отговори от хора разбиращи и с желание, а не някои да каже, много е сложно, не се занимавай, защото не е сложно. Желание има ли, всичко става, Ъспех на всички и благодаря предварително на знаещите 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли усилвател отзад в багажника в ляво?

 

системата е 3g high само, всичко ще ти работи в колата, трябват ти и бутоните и пластмасите около тях и екрана, отзад разни стойки и останалото е окабеляване. На Б8 не съм го правил но едва ли е по-сложно от на 4ф. Ще трябва да пускаш и антени най-вероятно. Може да се наложи и да смениш някой антенен усилвател

можеш да ми погледнеш темата за основни насоки

https://audibg.com/forum/index.php?/topic/198431-преход-от-mmi-2g-high-към-mmi-3g-high/#comment-2927531

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Добре де,почетох статията на колегата за ъпгрейда на ММИ-то и като гледам цената и труда се питам не е ли по-лесно да си сложиш един андроид и да си спестиш всичките главоболия? А като гледам ще е и по еврино.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...