Jump to content

ел.проблем с пасажерската врата -ауди А2


dobs77

Recommended Posts

Здравейте колеги..

Audi A2 -1,4 tdi- 2001год.

Та болката ми е следната. Изведнъж на предна дясна

( пасажерска )врата спря да работи цялата електроника. ел.огледало, ел.стъкло, (заключване-отключване). Абе всичко отказа - тотално. Единствено на нея.

-Гледах бушоните - здрави.

-Отворих кората - връзката и кабелите са здрави.

НА ВАС РАЗЧИТАМ ЗА НЯКАКВИ ДРУГИ ИДЕИ ???

                                Благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а връзката между купето и вратата гледал ли си - гумираното гофре? 

Не знам дали не може и проблем в комфорт модула да прави този проблем

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново разгледах меката връзка, пробвах кабелите с пенсети,отворих кората,проверих дали идва ток до панела - идва (захранващият от дебелите кабели)IMG_20190603_135640.jpg

И пак нищо.

Сега искам да смъкна панела за проверка . Някой можели да ме светни как се смъква - да не объркам нещо с жилото за стъклото. Свързано ли е с моторчето , или е на шлици ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали кората в краката на пасажера и огледай кабелите там. На мен ми прилича на прекъснато захранване този проблем.

 

Пс модула в шофиорската врата може и да може да се прегвърли за проба ,но не съм сигурен в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам колега, аз и аверите пробвахме къде ли не , и какво ли не. Засега ще я караме така , пък по нататък ще я закарам на професионалисти...Пък и нали си има климатик - за кво ми е прозорец ??? .

Шегувам се разбира се....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При мен същия проблем. Преди година, когато за първи път се получи отворих буксата до пантата и я почистих с контактен спрей.

Необяснимо за мен беше доста замърсена. Номера стана и след това нямах проблеми до преди седмица. Не е бушон, защото бушона отговаря и за предната и за задната врата. Поръчах нова (втора употреба) машинка и когато ми остане време ще си поиграя с мултицета да видя до къде стига тока въобще. Ако имам развитие ще пиша.

 

 

Редактирано от nikola89_74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...