Jump to content

Проблем с дясно предно стъкло


rumen.

Recommended Posts

Здравейте,

Карам Audi a4 b6 131 2004г. От миналата седмица имам проблем с дясното стъкло. Отначало като го свалях се чуваше звук подобен на стъргане с малко камъче. Свалях го до едно положение и после само се вдигаше с 5см. Успях накрая докато е мокро да го сваля до долу и едвам го прибрах после.  Някакви идеи от къде идва проблема. Другите 3 стъкла си работят безпроблемно. 

Благодаря предварително на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накъсани, заплетени жила. Сменят се и водачите на стъклото и се оправя.

Това ми се случи и на пасажерското, и на шофьорското стъкло. На пасажерското затегна по средата и вече нямаше мърдане, а шофьорското го бях смъкнал с 15 см. надолу и изведнъж, при лека неравност на пътя, падна вътре във вратата и се изкриви. Едвам успях да го вдигна, сега по целия прозорец има драскотини.
Всеки алармаджия, мисля, че ще ти подмени жилата и водачите срещу скромната сума от около 50 лв. Поне преди година на мен ми взеха толкова за едното стъкло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплекта жило и водачи е 22 лева в olx. Не се хващай сам да ги сменяш ако не си виждал как става доста трудно.

Редактирано от YordanYordanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,днес и на мене ми се случи да престърже стъклото и да не се вдигне.Най-вероятно е жило,та въпроса ми е понеже моята кола е б7 жилата и водачите стандартни ли са ако взема от друга б7

или трябва да гледам рама и т.н.т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...