Jump to content

Подгряване на предно стъкло Ауди А4 Б5 2001 г.


Recommended Posts

Колеги след като съм сменил предното стъкло на моето Ауди А4, предполагам вече няма да имам подгряване на предното ми стъкло? Старото беше пукнато и затова го смених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам че на Б6 го е имало като екстра, след това обаче го спират за доста дълго време и сега май пак са го върнали като екстра на Б9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека има подгряване, не бива да противоречим!

Началник, това, което считаш за "подгряване" на предното стъкло, си е просто проста(^_^) "функция" на климатроника, който ОБДУХВА САМО предното и страничните(предни) прозорци. Това, като натиснеш оня бутон със символа джам.

"Екстри" иначе много, ама баш тая на В5 трагично липсва....

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами понеже видях че при мен има символа на предно стъкло(същия символ като подгрев на задното стъкло) и мисля че колата има такава екстра, но не знам дали принципа на работа е същия като на задното тоест с реотани в стъклото и затова питам дали след като стъклото е подменено още я има тази функция?. Ако ме разбирате какво имам предвид :) Ако не ме разбирате, нищо, живи и здрави да сме :). 

Редактирано от Николай Бобанов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрев като при задното стъкло нямаш, има само обдухване с максимално отворени горещи клапи. Тоест и без преден джам дори, "подгрева" ще си е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...