Jump to content

Странен Шум при ускорение - "шшшшшшш"


sp100

Recommended Posts

В началото единствения признак беше свистенето нямаше разлика във вървенето, с времето т.к трябваше да я карам няколко пъти явно се спука още маркуча и сега вече да има проблем при тягата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mshbul написа:

лесно е дасе каже, ама при мен трябва да се свалят, за да се огледат.

Ами то и при мен си трябваше разглобяване няма друг начин. Не всичко може да се види само със сваляне на кората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя маркуч съм го виждал в два вариянта. В единия беше с намален вътрещен отвор, около 6мм.на металната част. Иначе външно едно към едно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да има го в два варианта. Моя е с по-малкия вътрешен отвор. Ако някой разбира да каже каква е разликата ?

Защото навсякъде този маркуч го продават с по-големия отвор и без този метален пръстен около механизма за закрепяне на скобата.

 

IMG_20190623_181909.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега, имаш ли идея от къде да го взема и колко струва? Че на няколко места ходих все някакви заместители които са с отвратително качество

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sp100 с извинение .. е**х тоя маркуч. Да не го продават с турбината закачена към него.

Провери ЕлитКар и разните там големи. Питай и Raino от нашия форум за оригинален.

 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

@sp100 Здравейте колеги.Да не повдигам нова тема, карам Ауди А 4 Б6 АВФ и на мен също ми се спука този s-образен маркуч и е по същия начин като на снимката която цитирам с метално стеснение на входа.Въпросът ми е дали става и от другия модел с метален край,но без стеснение защото почти всички които намирам са без стеснение.

image.png.e16940c9ec2feb1c950402d3a5a32a6f.png

Редактирано от Kukata_a4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си най- добре оригинален дори и втора употреба стига да е здрав. 

Аз когато търсих нов маркуч се оказа че всички които сега продават са два пъти по тънки. Езех си втора ръка за 30лв и вече няколко догини няма никакви проблеми.

Редактирано от sp100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sp100 Да колега и аз така искам обаче повечето маркучи оригинални които намирам са без металното стеснение и затова въпроса ми е дали такъв без стеснение ще стане за мен защото моя е с стеснението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kukata_a4 Захвата е абсолютно еднакъв. Мой приятел си замени маркуча преди 4-5 години, само за да монтира такъв с по-голям отвор.

Все пак там се търси по-голям дебит на въздух. Ти сам си забелязал, че доста коли излизат оригинални с такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам че става и онова стеснение е просто като ускорител на въздуха към тръбата или нещо подобно.Съжалявам за досадното питане,но просто маркучите които намирам са все от далечни места и без металното стеснение и ако не станат горя с цената им и с доставката защото никой няма да ми позволи да ги изнеса от Спиди или Еконт и да си ги монтирам пред офиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...