Jump to content

Усилватели клас D -препоръки и впепатления


Recommended Posts

Надявам се, да има хора тук, които ползват  клас D усилватели в къщи,  да споделят впечатления.  Предвид малките размери и функционалноста, мисля се явяват доста добър избор за домашна употреба. Цените също са доста приятни...Поръчах си тези дни SMSL SA 36A plus

https://www.amazon.co.uk/SA-36A-Plus-TPA3118-Amplifier-Bluetooth-Silver/dp/B01N4X2AVW

Скоро мисля да споделя впечатления, но ще търся и друг модел, подобен на този, с по-съвремена блутут версия и дистанционо, а ако може и с допълнителен изход за субуфер. Ако някой се сеща за такъв или може да сподели впечатление, ще се радвам да прочета коментари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/21/2019 at 3:51 AM, mitsubishi galant said:

 ..... Ако някой се сеща за такъв или може да сподели впечатление, ще се радвам да прочета коментари...

 

Усилватели . ''Vis flere'' в дъното на страницата зарежда още модели. SMSL, Dayton Audio, Dynavox и други подобни имат доста модели в сегмента, който заглеждаш и са на прилични цени.

Ползвам SMSL Audio Q5 Pro + Monitor Audio Bronze 1 за десктоп решение и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Много се колебаех дали да не поръчам точно Q5 pro, заради дистанционото и изхода за буфер, но реших да заложа на А36 заради изходите за усб ,  карта и блутута...

Иначе разглеждах и Sabaj, Lepai, Nobsound и някакви други марки, но се спрях на smsl 

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсех си някакво не много скъпо решение за десктоп колонките и след десетки ревюта и клипчета в тубата се спрях на SMSL-a. Много прилично усилвателче за парите си е. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Съжалявам ,че и аз не взех Q5...След няколко дни употреба мога да споделя, че определено ми липсва дистанционо. Блутута е трагичен и на повече от 5 метра започва да има смущения. Бутоните за усилване са кофти в комбинацията за следващ трак. Трудно можеш да усилиш или намалиш звука колкото искаш, защото по дефолт се оказа, че са за траковете и когато задържиш за да усилиш, никога не е желаното ниво...Иначе звукът е страхотен там нямам никакви оплаквания. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Като каза дистанционно и се сетих за това клипче Z Review - SMSL Q5 PRO & FXAudio D802 (The Soundbar Killers) 🙂

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...