Jump to content

Вакуумен Темпомат - AGU 1.8T


iliqn_93

Recommended Posts

Здравейте на всички, тъй като много месеци търся ECU и дросел с точни номера за темпомат и вече се отказвам да търся.
Ще правя вакуумният които имам от Ауди А6 Ц5.
Та проблема ми е малко с тез клапанчета и ключета под педалите. 
(811 907 343 B ==> Hella )Единят е чисто черен и е хем клапан хем ключ и мисля че беше с нормално отворен контакт "При натиск дава верига".
(443 945 515 ==> MWO )А другият е бял на цвят и е само ключ и е с нормално затворен контакт "Постоянно дава верига, при натиск разпада веригата" ?
Дефактно белият е стоп машинката и трябва да си купя още един черен ???? Демек трябва от постояният + на стоп машинката към единят от черните прекъсвачи от него към другият черен прекъсвач и тогава на 6-ти пин на лоста за темпомата.
Днес ми дойде лостчето, чакам да дойдат е прекъсвачите за спирачката и съйдинителя.
Имам и помпата и управлението, знам че трябва 9-ти пин да се закара до километъража.
Ще работя по тази схема

file.php?id=378313file.php?id=378314&t=1file.php?id=378316&t=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте момчета, абе одарих на камик. Защото аз си взех от новият тип лост и тои е с 7 кабела, а управлението е старо и неговият лост е с 6 кабела….
Син
Червено/Жълт
Черно/Жълт
Бял
Черно/Син
Черно/Жълт
Като двата Черно/Жълт и Черно/Жълт излизат от две места на лоста но се събират в едно.
При вкл.полужение ми дава на Бял със Черно/Жълт, Черно/Жълт и на Черно/Син.
И ако ги обърна примерно Черно/Син си дава верига с другите два то е ясно…
Но кои от Бял, двата Черно/Жълти, Черно/Син ми е +12Волта ? 
По логиката само на Черно/синият кабел не беше крипнат с пин , демек е оставен за външен монтаж а не както обикновенно? Демек на него трябва да те подаде напрежение, а при вкл положение белият и двата черно/жълти те ще имат напрежение къде отиват че в схемата не виждам?
И друго стоп машинката ми е с нормално отворен контакт и имам само една дупна, демек трябва да ти взема нова с 4 кабела два с нормално отворен ва стоповете и два с нормално затворен за темпомата? 
И по схема влизат в ключа на 6ти крак а от тези който остават като меря никъде нищо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Колеги ще пробвам да начертая една примерна схема и да кажете може ли така да свържа лоста, и дали ще работи функцията за ускорение и намаляване от лоста .
 
file.php?id=378609
Редактирано от iliqn_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...