Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На всяка тема пише "topic отговори в тема на еди си кой", а дефакто "еди си кой" е отговорил в темата на друго лице (автора на темата). Това ми е малко дразнещо след upgrade-да, иначе форума си е ОК като цяло.

Адрес на коментара

Забраната за редакция на стари постове/теми е както знаете липсва в рамките на първите 60мин след публикуване и няма никакви шансове това да бъде променено поради простата и лесна за осмисляне причина след злоупотреба на потребители, което е довело до въвеждането й.

 

Както сме коментирали това тук е преди всичко форум, а не място за качване на снимки. Правете ги по-малки размери и така мястото ще стига за абсолютно всичко, уверявам ви.

 

Сега ще погледна редакцията на текстовете, които @KCV е пуснал, после ще ги разгледате и споделите дали имате коментари по тях.

Адрес на коментара
  • 1 month later...
  • 1 month later...
На 27.06.2019 г. at 13:42, Wizi написа:

Мда, адски хитро са променили стринговете, които се превеждат на различни езици и трябва да се поровя за да намеря правилните и да ги преведа. За съжаление отнема време, пипкаво е, ще трябва да се поровя. Stay tuned!

 

Казвайте, ако видите липсващи преводи!

Дребна работа е, но Юни явно липсва някъде по преводите и част от потребителите имат само дата и година при информацията за профила, например "18 2010". Ето и конкретен потребител с липсваща информация @alter_breed (12 2013). Има и други. Разрових се подробно и всички месеци, освен юни, се виждат. Не знам дали е засегната и друга информация, свързана с това.

Адрес на коментара
  • HITMAN unpinned this topic
  • 2 weeks later...

На мен пък ми изчезна полето с последните ползвани етимокони в мобилната версия.

Сега трябва за всяка да ровя да я търся. А с тел е доста неудобно.

 

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...
On 1/2/2020 at 9:07 PM, Malkata bulka said:

На мен пък ми изчезна полето с последните ползвани етимокони в мобилната версия.

Сега трябва за всяка да ровя да я търся. А с тел е доста неудобно.

 

Това важи и за Десктоп версията, с Win 10 и Chrome.

Адрес на коментара

Някакъв бъг е, един два пъти ми се появиха само с по една последна използвана махмунка.

Гадно е , при мобилната, че са много маймунките и се товари, докато я намериш... Може да полудееш. Замръзва, зарежда замръзва зарвжда и накрая се озоваваш някъде  в друга страница.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...