Jump to content

Проблем с 1.9 131 коня AVF


Recommended Posts

Здравейте,колеги имам проблем а моето ауди 1.9 131 коня авф......,Проблема ми е че както си карам сама угасва след това едно дълго въртене и колата запалва и все едно нищо не се е случило...моля помогнете ми

Редактирано от ИванИванов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е някой от двата сензора. Не съм запознат дали записва грешка за тях и ако записва, при какви условия, дали се изтрива автоматично при получавена на адекватен сигнал от датчика. Другият възможен вариант е поради някаква причина да ти се затваря клапата за меко гасене и така да ти гасне двигателя. Аз за друга причина, поради която да изгасне, докато си работи, не се сещам. Може и ангренажният ти ремък да е хлабав, но това сигурно щеше да го забележиш като шум от пляскането на ремъка по пластмасовите капаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих и това да спомена, че когато тръгне да пали запалването е толкова,че все едно е свършило горивото в първия момент попритриса за 3-5 секунди и след това няма проблем.....ходих днес при един майстор каза,че е възможно помпата в резервоара 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 2.07.2019 г. at 22:02, ИванИванов написа:

Здравей днес тотално изгасна и няма палене проверих си подкачващата помпа работи си...датчик колянов вал отчита обороти при въртене на стартер помогнете колеги😪

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...