Jump to content

Въпрос за ретрофит на цветен MMI дисплей и километраж с цветен ДИС


rzr

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Взех една дизелова Б8-ца, която ми изпадна на хубава цена и прилични километри, но е с монохромни дисплеи, без навигация.

 

Знам, че е питано много пъти, но точно като за моя случай не е написано нищо конкретно.

 

Може ли да се сложи MMI дисплей само с естетическа цел, без да има никакви други функции и глезотии, само да работи плейъра и да показва песните и станциите. Какъв е най-лесния вариант за монтаж на такъв дисплей?

 

Също ме интересува и ако взема километраж с цветен ДИС, директно свалям моя, монтирам цветния и я водя да му махнат защитата или има допълнителни гимнастики? Ако не става горното обаче няма да се занимавам сигурно, защото цветен километраж с монохромен дисплей вдясно ще седи нелепо.

Редактирано от rzr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Е не, ако беше заради това изобщо нямаше да я взема, но ако мога да си я направя малко по-приятна вътре, защо не. А при положение, че повечето Б8-ци имат цветен MMI, дори и с монохромен километраж, така с два монохромни дисплея седи малко незавършено, ама ако не става здраве да е.

Редактирано от rzr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Г-н Николов , здравейте,

 

 

Здравейте, От Форумът на Ауди попаднах на  Вас. г-н Николов (bsdnikolov ),
Доколкото разбирам г-н Николов , Вие ремонтирате ел.Табла за Ауди, имам проблем с моето Jaeger,  Ауди А3, 2002г. 1,8т.  Стрелките на оборотомер, скоросотмер, температура, бензин се бъзикат работят/не работят или дават грешни показания.

Може ли да ми пратите  телефон , да се обадя и да обсъдим дали подлежи на поправка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравейте, колеги. Взех една дизелова Б8-ца, която ми изпадна на хубава цена и прилични километри, но е с монохромни дисплеи, без навигация.
 
Знам, че е питано много пъти, но точно като за моя случай не е написано нищо конкретно.
 
Може ли да се сложи MMI дисплей само с естетическа цел, без да има никакви други функции и глезотии, само да работи плейъра и да показва песните и станциите. Какъв е най-лесния вариант за монтаж на такъв дисплей?
 
Също ме интересува и ако взема километраж с цветен ДИС, директно свалям моя, монтирам цветния и я водя да му махнат защитата или има допълнителни гимнастики? Ако не става горното обаче няма да се занимавам сигурно, защото цветен километраж с монохромен дисплей вдясно ще седи нелепо.
може пиши ми

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...