Jump to content

2.5tdi +360hp


Recommended Posts

Ще стане. Най-трудните моменти са вече отминали.  Само като си спомня за заоблени болтове, спукан блок, грешни пружини, сбъркани термо-компенсатори,издирване на тръби,  разпределителен вал опрял в новите ARP шпилки и самия процес на издирване на точните, които са за нещо друго си... последния  кпмплект за нисан мията ще го изхяътля... че не ми вдъхва доверие с момента си на стягане...и още, и още вече забравени проблеми.

....Надявам се сакатлъците да са свършили.

За всички оставащи проблеми има решение.

Бавно, но Емануил се е заел,  стига да му дойде желание е  добър...много добър. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

41 minutes ago, OvivO said:

добре, то е късно за това, но какви бяха очакванията от проекта, колко да се повиши мощността и радостта от шофирането? Или не резултатът, а пътят бе важен :)

Самураят няма цел. Има само път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, janoar написа:

Мдаа, ама чакам да го направят, освен ако си ти човека изработващ го:zustimm:

 

Аз правя маховици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, не знам къде е поръчан, маховика трбва да 240мм с 8отвора,  с венец, гривна  и лагер от 2.5ди, но към него да се хване пририскател от R8 като сборните килограми трябва да са 17кг. Аз в тоя случай съм само клиент.

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, janoar написа:

Може, не знам къде е поръчан, маховика трбва да 240мм с 8отвора,  с венец, гривна  и лагер от 2.5ди, но към него да се хване пририскател от R8 като сборните килограми трябва да са 17кг. Аз в тоя случай съм само клиент.

Вече имам изработен такъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е поръчан при теб...?

Ако е така, Респект и мерси.:zustimm:

Аз пък следя проекта на д3, уникални неща правиш.

 

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, janoar написа:

Моя е поръчан при теб...?

Ако е така, Респект и мерси.:zustimm:

Аз пък следя проекта на д3, уникални неща правиш.

 

Не е поръчван при мен. 

Но това е съединителя определено, само да можеш да го вкараш в 01Е.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, cokesucker написа:

...спортен катализатор ще има ли или без?

Много ги чуваш, браво. Питай го за кечкен са, че със сигурност не го е мислил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AtlantisШефе, по лекичко го давай. Питам, нещо проблем ли е?

 

@crazy driver

Казаха ми че на Милтек имало спортни с по голяма пропускливост и се чудя има ли файда има са пари на вятъра

Редактирано от cokesucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, tvard написа:

Не е поръчван при мен. 

Но това е съединителя определено, само да можеш да го вкараш в 01Е.

 

 

Надявам се да стане,  мисля беше 228/9мм двудисков с феродо, демферното устройство е по-голямо с по-големи пружини от на 2.5тди,  слагат го на мотор V10 със 650нютона. Като габарит ще влезне, проблема ще е разтоянието от/до слънцето(дълбочината е различна) и не се знае налягането(кг), и хода, на които работи  помпата, че да не се окаже, че и помпа от R8 трябва да търся.

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cokesucker написа:

@AtlantisШефе, по лекичко го давай. Питам, нещо проблем ли е?

 

@crazy driver

 

Само ако искаш ве, шматка. ;) Аз бях съвсем добронамерен и откровен, нямаше злоба.

Сенситив си на грешна плоскост. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на АМ Тракия преди Ямбол ми святка нещо отзад и минавам в дясната лента. Изпреварва ме С5 Avant в тъмно син цвят с надпис 2.5TDI и софийска регистрация. За момент вдигнах 170км/ч. да го огледам но това си замина като ракета. Но как пушеше ... черна пелена. 

Надявам се на колегата "проекта" да се реализира и .... по малко сажди отзад. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се.ще ги видя тия хвалени шуменски чудеса...

ФиландвцО кара с тенхите.

Хем ги плюе, хем с тях извади 380кс, сега пак с тях ще иска да извади 500:nixweiss:

Ей как изглежда пушека. Ако мапера го бива...нещо трудно постижимо за нашите  гаражни Шпецове

 

 

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, janoar said:

Усещам как се заражда една дълбока и откровено сърдечна връзка.:hilezh:

Надали има по сърдечна връзка от тази между теб и тоя титаничен тунингован душегуб.😀

Само това ще е защото знам, че винаги можеш да си откраднеш която бегачка ти хареса. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, janoar написа:

Надявам се да стане,  мисля беше 228/9мм двудисков с феродо, демферното устройство е по-голямо с по-големи пружини от на 2.5тди,  слагат го на мотор V10 със 650нютона. Като габарит ще влезне, проблема ще е разтоянието от/до слънцето(дълбочината е различна) и не се знае налягането(кг), и хода, на които работи  помпата, че да не се окаже, че и помпа от R8 трябва да търся.

215 е да сме точни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, janoar написа:

Ей как изглежда пушека. Ако мапера го бива...нещо трудно постижимо за нашите  гаражни Шпецове

Все ми се струва, че трябва в уравнението да прибавиш и хубавата нафта :nixweiss::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...