Jump to content

Проблем с налягане


Doncho Indzhov

Recommended Posts

Здравейте, преди минути ме остави колата, предаде ме... Какво се случи: както си карах, трябваше да мина по-бързо и настъпах малко повечко, около 2500-3000 оборота. Колата изрита и загасна. След това се мъчих да я запаля, но само въртеше. Сложих диагностиката и гледам налягането е ниско, 7 бара ли нещо такова. Имате ли идея, от кое може да е този проблем?

Благодаря, поздрави!

Редактирано от VBI
Грешка в заглавието
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за налягането на нафтата, разгедай за течове.

Ако няма такива сигурно е клапана.

 

грешките какви са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда като някой кабеляк/букса да се е осрал. Огледай и отзад при акумулатора какво се случва, защото имаш грешка и от батъри мениджмънт модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имат дата и час грешките, виж дали някоя е по-стара. Ако има такава, едва ли е свързана със сегашния проблем.

 

Иначе както е писал колегата прилича да е станало нещо с кабелите - огледай ги.  И най-вече този към клапана на рейката - отляво. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменя клапана, дано да е от него, ако не, ще я закарам в сервиз да я разгледат. Този клапан за всички BMK мотори един и същ ли е и някой има ли парт номера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес смених клапата и отново 7,10 налягане и не може да запали. При свалянето на клапана от ГНП-то, нямаше стружки. Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/2/2019 at 10:37 PM, Doncho Indzhov said:

Здравейте, днес смених клапата и отново 7,10 налягане и не може да запали. При свалянето на клапана от ГНП-то, нямаше стружки. Някакви идеи?

 

Щом си с БМК няма как да имаш стружки. Помпите на БМК и АСБ са чугунени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...